reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kotuska to poszalałaś z Badaniami !!! Ja nie robiłam z tego co masz tocznia i cytokin.
Najważniejsze jest miec plan , A wy go macie dobrze ze lekarz wam zlecił jakieś badania a nie chce zmarnować zarodka :)
A mnie całą drogę bolą jajniorrki ze szok !!! Właśnie był przystanek w KfC na kłucie i przy okazji niezdrowe jedzonko :)
 
reklama
Kotuska fajnie, że profesor zlecił Ci sam wszystkie badania a nie wysłał do immunologa. Ja robiłam większość z tych badań oprócz cytokiny i płaciłam coś około 730 zł. To chyba te cytokiny są drogie :baffled: Trzymam kciuki, żeby wyniki okazały się formalnością i niepotrzebnym wydatkiem :tak:

Genna a nie mogłaś umówić się do anestezjologa w dniu podglądanka? Ja zawsze tak robię, żeby nie jeździć 2 razy. Tak samo z wynikami dla anestezjologa bo znowu mi się przeterminują, robię je zawsze podczas podglądanka.

Heiza nie panikuj, Ty masz rozsądną dawkę encortonu zaleconą przez dobrego immunologa. Na innym forum dziewczyna mi pisała, że miała komórki NK ponad 40 i po miesięcznej kuracji 20 mg encortonu spadły chyba do 12 więc ja miałam po prostu za małą dawkę i to nie to nieodpowiedniego sterydu. Cieszę się, że przecierasz mi szlaki. Ja będę dopiero zaczynała encorton jak Ty już będziesz miała wyniki po kuracji. Myślę, że będzie dobrze, MUSI BYĆ :tak::-)

Agaawa no to się rzeczywiście najeździsz ale dasz radę, jak jest cel to możemy znieść dużo a nawet więcej :-):tak::-)
 
Kotuska ale dużo tych badań. Ja juz robiłam toczeń i kardiolipidowe w zeszłym roku. Oczywiście nic nie wyszło:)) trzymam za Ciebie kciuki! &&&&&

genna aż tak bolą Cie jajniki w 4 dniu brania GonalF? A zapuchlas w brzuchu? Tzn. Widac? Łoooo matko, jak ja te spotkania przeżyje te 3 dńi? No nic - damy radę!
 
Agawa nie spuchlam w brzuchu :) czuje jajniki, cos Tam sie dzieje , ból promeniuje na całą nogę .
Dziewczyny ale majątek Można wydać na badania immuno Wow !!!!!

Kasik niestety anestezjolog przyjmuje
Tylko We Wtorki 18-20 , specjalnie przed piątkową wizytą Dzwoniłam czy czasem nie mają zabiegu anestezjologicznego zeby załatwić to ale niestety :/ ale bylo minęło .
Dobranoc dziewuszki :)
 
Ostatnia edycja:
Kotuska fajnie, że profesor zlecił Ci sam wszystkie badania a nie wysłał do immunologa. Ja robiłam większość z tych badań oprócz cytokiny i płaciłam coś około 730 zł. To chyba te cytokiny są drogie :baffled: Trzymam kciuki, żeby wyniki okazały się formalnością i niepotrzebnym wydatkiem :tak:

Cytokiny 400 zł. Badań jeszcze nie zrobiłam bo nie byłam przygotowana na taki wydatek jednorazowy. Zrobie w poniedziałek ;-)
Profesor powiedział że z wynikami albo do Suchanek albo do niego.Jak wole ;-)

Jakby któraś chciała zrobić któreś z badan to podaje z cenami:
Antykoagulant tocznia 120 zł
Białko C 92 zł
Białko S 112zł
Cytokiny TH1,TH2 400 zł
p/ciala przeciw beta2-glikoproteine 1 IgG 84 zł
p/ciala przeciw beta2-glikoproteine 1 IgM 84 zł
p/ciala przeciw kardiolipinie IgA 90 zł
p/ciala przeciw kardiolipinie IgG 70 zł
p/ciala przeciw kardiolipinie IgM 70 zł
Subpopulacje limfocytów 280 zł
 
Ostatnia edycja:
Kotuska dzięki za info o cenach z Invicty, ja robiłam w labo w Elblągu (oprócz subpopulacji) i płaciłam sporo mniej. Nie miałam na swojej liście którejś kardiolipiny bo robiłam 2 a nie 3 ale nie mam teraz przy sobie papierów, żeby sprawdzić.
 
KWIECIEŃ:

30.04.2014 Tola wizyta

MAJ:

02.05.2014 Genna wizyta podglądanko
03.05.2014 Magda_7891 transfer
05.05.2014 GizaS wizyta
05.05.2014 Infinity wizyta -spotkanie z Panią Kropek ;)
05.05.2014 - Genna podglądanko
05.05.2014 Bernadka wizyta
05.05.2014 Agaawa podglądanko
12.05.2014 Kasik wizyta u immunologa
15.05.2014 ema wizyta w klinice i USG
19.05.2014 Heiza wizyta u immunologa
29.05.2014 Smerfeta wizyta u prof. Malinowskiego
 
Tola, powodzenia na wizycie, obyś szybko mogła podejść do crio.

Dziewczyny nikogo nie brakuje w kalendarzu? Boję się że w ostatnich dniach mogłam jakiejś daty nie wychwycić :(
 
Dziewczyny, dziękuję za podtrzymanie na duchu i miłe słowa.
Mimo, że się nie udzielam - codzinnie śledzę Wasz wątek. Pomyślałam, że tym razem podejdę do IVF bez mówienia nikomu. Ani słóweczka. Tylko ja i mąż. Wiązało się to z tym, że musiał mi robić zastrzyki, a to facet z tych mdlejących na samo słowo "krew". Lekarz obiecał zmniejszyć dawkę leku i pilnować, żeby nie dopuścić do hiperki. Mimo mniejszej dawki leków, miałam więcej (prawie 2x!!!!) komórek.
Brzuch nadal boli okropnie, ale nie mam problemów z oddychaniem i nie tyję. Mam nadzieję, że najgorsze minęło - w sobotę miałam punkcję.
Trzymam cały czas mocno kciuki za każdą z Was, cieszę się razem z Wami, wściakam i smucę - dokładnie wiem przez co przechodzicie. I mam nadzieję, że w końcu skończą sie smutki a zacznie wesele :) Czego każdej z Was i sobie życzę z całego serca!!!
Jeszcze raz dzięki za ciepłe słowa.
 
reklama
Alternatywa po cichaczu tak wszystko przeszłaś, gratuluję wytrwałości. Ja też tak planowałam ale co wyjdzie, zobaczymy. W sobotę miałaś punkcję a transfer kiedy? Czy muszą mrozić zarodki w obawie przed hiperką?

Kotuska dla porównania podaję moje ceny w Elblągu:
Antykoagulant tocznia 120 zł 85 zł.
Białko C 92 zł 60 zł.
Białko S 112zł 90 zł.
p/ciala przeciw beta2-glikoproteine 1 IgG 84 zł 93 zł. ale chyba oba
p/ciala przeciw beta2-glikoproteine 1 IgM 84 zł
p/ciala przeciw kardiolipinie IgA 90 zł
p/ciala przeciw kardiolipinie IgG 70 zł 93 zł. (dwa)
p/ciala przeciw kardiolipinie IgM 70 zł
Robiłam jeszcze:
ANA SCREEN 36 zł.
Witamina D total 48 zł.
Witamina B12 30 zł.
DHEA SO4 23,50 zł.
Kwas foliowy 25 zł.
Homocysteina 29 zł.
Pobranie 2,50 zł.
 
Ostatnia edycja:
Do góry