reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Kotuska właśnie tak coś kojarzyłam, że koło 100 zł. te badania. Ja u mnie w szpitalu płacę za komplet 57 zł. a w labo 60,50 zł. Spora różnica niestety.

Magda czekamy na info o zarodeczkach :tak::-)

Genna kurteczkę przeciwwiatrową musisz spakować koniecznie bo wieje strasznie u nas :-) Kciukasy za podglądanko :tak:

Agaawa nie wszystkie dziewczyny mają objawy więc się nie martw, zresztą to dopiero po paru dniach stosowania można poczuć jak pęchole rosną. Jak jest ich dużo to brzuch robi się pełniejszy, nic więcej :tak:
 
Hahaha a u mnie na tel 500 :)
Dziewczyny z gamety od dr Ś , czy u niego są opóźnienia? Bo nie wiem jak sie nastawić a jesteśmy w pizza hut na obiadku :)
Co dompoody w 3miexcie a dokładnie w Gdyni to zapomnialyscie dziewczynki powiedzieć żebym jeszcze czapkę i rękawiczki zabrała :)
Dzisiaj pobierał mi krew Pan wampir :) troszkę wyglądał jak jaskiniowiec taki zarośnięty i miałam wrażenie ze dopiero raczkuje w pobieraniu krwi :)
 
Ostatnia edycja:
Hejka!
Genna facet pobierający krew w Gamecie :szok:?! toż to szok ;-) Powodzenia na wizycie!
Magda kciuki za zarodeczki &&&&& masz już jakieś info?
Kotuska u mnie też 1000 stron stuknęło :tak: (i na telefonie i na kompie)
 
Genna, są opóźnienia ;)
Teraz mają tylko dyżur więc dlatego może jakiś pan pobierał krew.

No i doczekałam się telefonu z laboratorium ... z pięciu zapłodnionych zarodków wszystkie pięć rozwija się prawidlowo. Trzy trochę szybciej dwa troszkę wolniej. Jutro jeden mi podadzą, a 4 pójdą na zimowisko :D
 
reklama
Magda świetna wiadomość, spora rodzinka się zapowiada :tak::-)

Genna genialne są te Twoje przekręcone słowa: "Magda dupę wiadomość tyle dzieciaczków bedzie :)" wiem, wiem, że to edycja z telefonu ale czasami extra wychodzi :-D Mi ostatnio w Invikcie też mężczyzna pobierał krew, też się zdziwiłam bo pierwszy raz na niego trafiłam, może to jakaś nowa moda? ;-):-D

Kotuska, Smerfeta, Genna
w ustawieniach jest opcja ile pokazywać postów na stronie, ja sobie ustawiłam 40 żeby nie skakać po stronach za często :-) Jak się jest zalogowanym to bez różnicy na czym ustawienia będą te same ;-)
 
Do góry