reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

a u mnie 6 dzień spóźnia się @. Brzuch boli chodzę zła na cały świat... i nic!:angry::crazy:
Jak wypadnie w Długi weekend nie wiem co zrobię:baffled:
I taka zawieszona jestem w czasie.
Leki czekają... ja też... a tu Qurka wodna Cisza.
 
reklama
Hej Dziwczyny
dawno sie ie udzielałam ale czytam i kibicuje wszystkim historią;)
dziś jestem po pick up'e pobrano 13 kumuluców a 10 sie zapłodniło:-)
teraz w piątek PGD zarodków oby było duzo zdrowych
Chciałabym oddemonizować doktor z invicty dwojga nazwisk moim zdaniem jest fantastycznym lekarzem. Pewnie troskliwiej opiekuje sie swoimi pacjentkami ale to chyba naturalne u każdego z lekarzy.
Pozdarwiam i udanej majóweczki życze
 
Bibi1 tylko, że my pisałyśmy o kobiecie dwojga nazwisk a nie mężczyźnie więc chyba jednak Ty mówisz o kimś innym ;-) Niezły wynik 10 zarodków, gratki :-) Szybko się dowiedziałaś, że się zapłodniły, zazwyczaj dzwonią na drugą dobę a Ty miałaś dzisiaj punkcję i już wiesz ale może dlatego, że jutro święto. PGD zarodków to badanie genetyczne? Jest chyba bardzo drogie? :confused:

Dziewczyny odebrałam resztę swoich badań do immunologa i mam wątpliwości co do jednego. Badałam białko S a w wyniku mam napisane "wolne białko S wynik 82 (norma 71-113), nie należy porównywać uzyskanych wyników z wynikami sprzed 28.10.2013. gdyż od tego dnia wolne białko S oznaczane jest metodą immunoturbidymetryczną. Do odwołania laboratorium nie wykonuje oznaczenia białka S z powodu braku odczynnika" :confused: I teraz nie wiem czy to to samo czy nie :wściekła/y: Może któraś z Was wie?
 
Dzięki dziewuszki za słowa pocieszenia i trzymanie kciuków.:-)
Dopiero wróciłam z Kliniki. Dr powiedziała, że w maju moge podchodzić do crio. Teraz kazała mi przez 3 dni brać Ibuprom 600 mg- p/ zapalnie tj. mój 29 dc i czekam na ta wredotę @

Miałyście takie zalecenie kiedyś z tym Ibupromem?

Mam rozpisane leki i w 12 dc mam zjawić się na usg i wtedy dowiem się co i jak.
Tylko to zależy teraz kiedy @ przyjdzie. Jak na dniach to podchodzę w maju jak później to odpuszczam maj i dopiero w czerwcu.
Bo mam troche wyjazdów w maju i nie wiem czy to wsio pogodzę. Także w najbliższych dniach się okaże kiedy wracamy po naszego malucha.
Zapytałam co jakby się nie udało crio. To wtedy przerwa 6 mcy i jakieś ziołowe wspomagacze dla męża na poprawe nasienia. Widzę, że Dr każdemu inny termin podaje. To nie wiem od czego to zależy czy faktycznie od przypadku czy jej widzimisie.
Także się okaże na dniach co i jak...
NADZIEJA UMIERA OSTATNIA!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny jak reagowałyście na relanium? Wiem że każdy inaczej reaguje ale .... tak się zastanawiam czy on na maxa zamula i tylko łóżko wchodzi w grę czy da się jakoś funkcjonować?


MAJ:

02.05.2014 Genna wizyta podglądanko
03.05.2014 Magda_7891 transfer
05.05.2014 GizaS wizyta
05.05.2014 Infinity wizyta -spotkanie z Panią Kropek ;)
05.05.2014 - Genna podglądanko
05.05.2014 Bernadka wizyta
05.05.2014 Agaawa podglądanko
12.05.2014 Kasik wizyta u immunologa
15.05.2014 ema wizyta w klinice i USG
19.05.2014 Heiza wizyta u immunologa
29.05.2014 Smerfeta wizyta u prof. Malinowskiego
 
reklama
Bibi, kciuki za Twoje zarodeczki oby były zdrowe i ten/te wybrane zadomowiły się u Ciebie na 9 miesięcy :tak:

Tola, oby @ szybko przyszła i niezbyt Ci dokuczyła...
 
Do góry