reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kasik spoko, po prostu bałam się, że info nie dotarła a w razie co, dobrze byś miała przy sobie te dane. Twój termin nadal bardziej mi pasuje bo nie wiem jak dalej wszystko się potoczy.. nie wiem kiedy prof przyjmie mnie do szpitala, a jakby co to musi to być początek cyklu, czy będzie zabieg, ile będę musiała pozostać w szpitalu itd

AniaM niestety nie pomogę bo nie wczytywałam się w te zasady refundacji lutki :sorry2:
 
reklama
Cześć Dziewczynki!

Kasik, biedaku, szkoda ze sie faszerujesz tym sterydem, a wyniki sie nie poprawiły. Ale myśle, ze jak juz będziesz pod fachowa opieka, to wszystko sie zmieni na lepsze.

a ja odebralam wyniki Progesteronu i estrogenu - sa ok. Ze względu na długi weekend zaczynam GonalF dopiero od czwartku - 4 dc. Wiec prosze wypiszcie mnie z wizyty jutro bo jeszcze nie jadę. Podgladanko mam dopiero w poniedziałek na 15.45. Czyli 5.5.2014. Oby to był szczęśliwy dzien. Zaczynam dawka 225 ml dziennie. A potem zobaczymy. Oj powiem Wam, ze wszystko sie niezłe komplikuje, bo mam bardzo dużo wyjazdów w przyszłym tygodniu. Chyba bedzie tak, ze będę jechać z Wrocławia do kliniki w Opolu, a stamtąd bezpośredni owo Warszawy, tam dwa dni, potem we czwartek Poznań, a potem jesli kolejne podgladanko ma być we czwartek to bezpośrednio Poznań- Opole. Szok. Nie wiem jak ja dam radę.
 
KWIECIEŃ:

29.04.2014 Genna wizyta u anestezjologa
29.04.2014 Kotuska konsultacja u prof. Łukaszuka

30.04.2014 Tola wizyta

MAJ:

02.05.2014 Genna wizyta podglądanko
03.05.2014 Magda_7891 transfer
05.05.2014 GizaS wizyta
05.05.2014 Infinity wizyta -spotkanie z Panią Kropek ;)
05.05.2014 - Genna podglądanko
05.05.2014 Bernadka wizyta
05.05.2014 Agaawa podglądanko
12.05.2014 Kasik wizyta u immunologa
15.05.2014 ema wizyta w klinice i USG
19.05.2014 Heiza wizyta u immunologa
29.05.2014 Smerfeta wizyta u prof. Malinowskiego
 
Agawaa dziewczyno ty sie wykonczysz taką jazdą !!!!! No ale jak mus to mus, pamiętaj ze jajniki miga cie bolec i to tez bedzie mega duży dyskomfort, ja dzisiaj zaczęłam je czuć po 3 dniach dawki 225 gonalu , na dodatek głowa boli i jest gorąco
 
Madziu gratuluję zarodeczków teraz kciukasy niech się ładnie dzielą :-).
Kasik jestem zszokowana Twoimi wynikami, teraz to mnie dopiero strach obleciał , jak nie zadziałają sterydy co wtedy ? wlewy ? aż chce mi się beczeć. Dzisiaj widziałam się z moją siostrą, nie widziała mnie od świąt i stwierdziła że już jestem pyza na buzi :baffled:
 
Ania faktycznie - dają skierowanie i można zrobić nie tylko u nich :tak:
Co do refundacji to gdyby się trzymać wskazań - a są tylko trzy: poronienia zagrażające, poronienia nawykowe, zaburzenia miesiączkowania - to podczas IVF też w większości nie powinniśmy dostawać Lutki ze zniżką a prawie wszystkie dziewczyny dostają ;-) więc to wg. mnie tylko wola lekarza ... ale niedługo pewnie odstawiasz? bo mi dr. wspominał że jak przyjdę pod koniec maja to powie mi jak odstawić po kolei wszystkie leki.

Wklejam link do wskazań refundacyjnych Luteiny: http://www.aotm.gov.pl/assets/files...012-Luteina/Stanowisko_RP_AOTM_24_Luteina.pdf
 
Yyy no to ja juz po wizycie u anestezjologa , byliśmy o 19:05 weszłam 19:10 ( czyli 30 min szybciej) o 19:13 wychodziłem :) pierwszy raz przed czasem :) no ale całe popołudnie do D bo trzeba podpisać papierek :/ i zrobic 400 km łącznie , wie wracamy do domq :)
 
Genna, to Ci się udało woooow ;) fakt pędzić taki kawał drogi na 3 minuty wizyty.... jakby nie mogli tego z podglądankiem połączyć.
 
reklama
Cześć Dziewczyny, przepraszam że się mało udzielam, ale jak wróciłam do pracy to po prostu nie wiem w co ręce włożyć ! Masakra jakaś !

Tola, bardzo mi przykro.Tule mocno.

Byłam dziś na konsultacji u prof Łukaszuka. Tak więc szukamy przyczyny poronienia. Mam zrobić następujące badania:
Antykoagulant tocznia
Białko C
Białko S
Cytokiny TH1,TH2
p/ciala przeciw beta2-glikoproteine 1 IgG
p/ciala przeciw beta2-glikoproteine 1 IgM
p/ciala przeciw kardiolipinie IgA
p/ciala przeciw kardiolipinie IgG
p/ciala przeciw kardiolipinie IgM
Subpopulacje limfocytów
Koszt to jedynie 1402 plus 6 zł za pobranie:-)

Jeśli wyniki wyjdą w normach to podchodzę do crio. Jeśli nie to kolejna wizyta z wynikami.
Plan jest taki że jak crio nie wyjdzie to robimy kolejną stymulacje ( już mam na wszelki wypadek brać DHEA) a przed nią histeroskopie z zadrapaniem ( na NFZ)
 
Do góry