reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Nastawiam sie pozytywnie Genna, ale nie za bardzo, bo potem bardzo boli jak nie wychodzi. Ale w końcu tyle prób przed nami, trzeba założyć sukces, a nie narzekać!

Milych snow.
 
KWIECIEŃ:

29.04.2014 Genna wizyta u anestezjologa
29.04.2014 Kotuska konsultacja u prof. Łukaszuka

30.04.2014 Agaawa podglądanko

MAJ:

02.05.2014 Genna wizyta podglądanko
03.05.2014 Magda_7891 transfer
05.05.2014 GizaS wizyta
05.05.2014 Infinity wizyta -spotkanie z Panią Kropek ;)
05.05.2014 - Genna podglądanko
05.05.2014 Bernadka wizyta
12.05.2014 Kasik wizyta u immunologa
15.05.2014 ema wizyta w klinice i USG
19.05.2014 Heiza wizyta u immunologa

CZERWIEC:

02.06.2014 Smerfeta wizyta u prof. Malinowskiego
 
Ania gratuluję :tak:
a u kogo byłaś na usg? Bo mi dr. nikogo nie chciał polecić i trochę w ciemno się umowilam ... a z tą kosmówką to nie chodzi przypadkiem o nisko położone łożysko ? Skonsultuj może z lekarzem bo to chyba ważne :confused:
 
&&&&& za dzisiejsze wizyty:)
Magda, super wynik. Mi pobrali 14 poprzednio i żałowałam że mogłam zatrzymać tylko 6. Bo za resztę trzeba zapłacić za zamrożenie:-(. Teraz trzymam kciuki za sex na szkiełku:)
Kasik - w labolatorium mi często pobiera krew ten pan. Ale niestety nie mam dobrych "wspomnień" z tego, bo zawsze mam siniaki. Zresztą w Invikcie nie potrafią pobierać krwi, a ja mam problem z cienkimi żyłkami i nigdy nie udaje im się za 1 razem. A jak widzę tego pana co pobiera to mi się słabo robi.
 
reklama
Mi w Invikcie też ostatnio krew pobierał pan ale może jest ich dwóch bo ja mam pozytywne wspomnienia - pan był miły, sympatyczny i niezwykle delikatny :)

Melduję, że jestem po wizycie, dostaliśmy rozpiskę i startujemy z Marvelonem od początku cyklu czyli jak przyjdzie @ czyli... nie wiadomo kiedy ale spodziewany termin to 23 maj.
I musieliśmy podjąć mega trudną dla mnie decyzję ile zarodków transferować - jeden czy dwa i koniec końców zaznaczyliśmy jeden ale nie wiem czy dobrze. Dr mówił że w razie czego będzie to można potem zmienić. A Wy dziewczyny jak zdecydowałyście?

Powodzenia na dzisiejszych wizytach!
 
Ostatnia edycja:
Do góry