reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Ja ostatnio kupiłam rutinacee.

Babeczki
Czy przed transferem rano mam wziąć lutke dopochwowo? Bo zapomniałam spytać ginki
 
Anuszka ja miałam w zalecieniach, żeby wszystkie leki wziąć wg rozpiski ale transfer miałam po 12-tej więc rano wzięłam a później po akupunkturze wzięłam kolejną dawkę.
 
Ja też mam transfer 12.15
Mi ginka mówiła że mam brać 3razy dziennie ale wiesz jak to jest, dopiero teraz do mnie doszło że może przed tr nie powinnam
Ale będę pisała smsa do ginki w sprawie moich maleństw to dopytam może i o lutke
 
Anuszka to możesz wziąć spokojnie rano lutkę przed transferem :tak:

Basia-krk najlepiej nie używać niczego co pachnie, czyli mydeł do higieny intymnej, balsamów itp. No i oczywiście zero picia i jedzenia, nawet gumy nie można.
 
Dziewczyny, mam młyn w pracy, ale wpadłam na chwilę pochwalić się telefonem od gina. Obydwie komóreczki się zapłodniły i transfer 1 zarodka najprawdopodobniej w niedzielę. Niedziela? Czemu mnie nie dziwi - prawie wszystkie iui miałam w niedzielę :) Oby tylko ta była szczęśliwsza :)
Ok, kończę. Wrócę wieczorem poczytać co u Was kochane :)
 
reklama
Wanesska super wieści :-) Fajnie macie, że Wasze kliniki są czynne w niedziele :tak: U nas zawsze trzeba cyrklować, żeby punkcja lub transfer nie przypadła w niedzielę lub święto :-(
 
Do góry