reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
KasiaMakaronik
Beta przyrasta więc bądźmy naprawdę dobrej myśli.
Między ostatnim a przedostatnim badaniem wartość jest już podwojona a to dobry znak chyba prawda?
 
KasiaMakaronik w poniedziałek masz wizytę w Invikcie, czy idziesz do stacjonarnego gina u siebie? Powtórz koniecznie betę przed wizytą. Chciałabym zobaczyć minę doktorka jak się okaże, że niesłusznie postawił taką diagnozę przez telefon, na dodatek kazał odstawić leki. Oj stracił on w moich oczach, stracił dużo ...
 
Heiza a możesz mi napisać co dokładnie zrobiłaś? To co poniżej i kariotypy? Czy coś jeszcze?



  • [*=left]Detekcja mutacji G20210A w genie Promtrombiny - czynnik II
    [*=left]Detekcja mutacji Leiden w genie Proakceleryny - czynnik V
    [*=left]Detekcja 2 mutacji w genie CFTR
    [*=left]Detekcja polimorfizmu w genie MTHFR




  • [*=left]Detekcja delecji w rejonie AZF
    [*=left]Detekcja 2 mutacji w genie CFTR

Hej Kasik zrobiłam takie badania
Mutacja Laiden
Mutacja w genie protrombiny
Mutacja MTHFR może nazywają się trochę inaczej i do tego
Subpopulacje limfocytów
Antykoagulant tocznia LA
Przeciwciała przeciw kardiolipinie : IgM i IgG
Przeciwciała przeciw beta - 2glikoproteinie : IgG i IgM
Białko C i Białko S
Przeciwciała przeciwjądrowe ANA
Homocysteina
Witamina B12
Chlamydia trachomatis IgM to chyba wszystkie :tak:
 
reklama
Hej Agawa, decyzje o zmianie kliniki podjęłam właśnie m. in. dzięki Montana8, głównie ze względu na małe kolejki, skoro decyzja o in vitro już zapadła to nie chce czekać roku, ale pewnie i tak w moim przypadku czeka mnie pewnie operacja bo mam torbiel na jajniku spowodowaną endometriozą, która bardzo szybko się rozwija. Wymienimy się doświadczeniami po wizycie, bo w końcu ten sam lekarz;-). Powodzonka dla wszystkich:tak:
 
Do góry