reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kasik te trzy pierwsze są to badania genetyczne a reszta immunologiczne, chcą wykluczyć zespół antyfosfolipidowy i chorobę autoimmunologiczą tyle z tego ja rozumiem :-D
 
reklama
Dziś po 7dniach stymulacji mamy 7 pecholi 3 po 11mm i 4 po 9 mm albo na odwrót :-D
Endo 6 mm, estradiol 474
Dostałam znowu leki na kolejne 3 dni ale to nie koniec, w poniedziałek kolejne podglądanko,a punkcja prawdopodobnie w czwartek.
Nie wydaje wam się to dziwne?jakoś długo i słabo mi to wyleganie idzie czy mi się tylko wydaje?
Wyszłam zła i szczuplejsza o kolejny tysiąc . . .
 
Anuszka 7 pęcholi to ładny wynik :tak: Długa ta Twoja stymulacja się zapowiada ale jak wiadomo każdy organizm inny, może miałaś małe dawki leków? Ja miałam końskie dawki i po 7 dniach stymulacji 300 menopuru miałam estradiol 1096 na 5 pęcholi.
 
Kasik albo inne dziewczyny, nie wiecie w którym dniu cyklu przeważnie jest punkcja na krótkim protokole? Cały czas się boję że mój mąż nie zdąży wrócić;(
 
Enni nie ma reguły więc trudno zaplanować. Stymulacja trwa od 7 do 10 dni zazwyczaj, później 2 dni przerwy i punkcja. Za pierwszym razem miałam 7 dni stymulacji i 9 dnia punkcja a za drugim - 9 dni stymulacji i 11 dnia punkcja.
 
Kasik albo inne dziewczyny, nie wiecie w którym dniu cyklu przeważnie jest punkcja na krótkim protokole? Cały czas się boję że mój mąż nie zdąży wrócić;(

Enni to zależy od tego jak szybko rosną Ci pecherzyki. Ja szlam krótkim i punkcje miałam 14 dnia cyklu, ale ja sie słabo stymulowalam i miałam przedłużona stymulacje o 2 dni. Ciagle tylko slyszalam ze jajca za male jak na dany dzień srymulacji, ze troche ruszyly ale dalej slabo itd. Dziewczyna która miała punkcje razem ze mną i tez szła krótkim miała w 12 dniu cyklu.
 
Ostatnia edycja:
Ostatnia edycja:
reklama
Enni to mężuś zdąży
Anuszka chyba masz bardzo niskie dawki leków co? w takim przypadku po prostu będziesz dłużej stymulowana
KasiaMakaronik cały czas trzymam kciuki
Agaawa super że tak szybciutko się zdecydowałaś i że już w sumie działasz, bo termin zaklepany
k025.gif
Będziesz robić jeszcze iui?
 
Do góry