reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Ania super wieści :)

A mnie przed chwilą w pracy odwiedziła koleżanka przyniosła kontynuację L4 i ciasto wracając od lekarza bo dowiedziała się że będzie synek... ale ma już fajny brzuszek ;) mam nadzieję że niedługo też się takiego doczekam... :)
 
reklama
Genna też tak myślałam, że chciałabym 2 zarodeczki aby dać większe szanse maluchom, ale z drugiej strony po moich przejściach troszkę obawiam się ciąży mnogiej. Dzięki za wpisanie mnie na listę. Jejku mam P-19.02.(3/3) wooow :-D jakże inaczej to wygląda niż to co było za pierwszym razem

Kasik fajny grafik zrobiłaś. Trzymam kciuki za weryfikację, abyś miała piękne wyniki. Bete hcg też zrobisz?
Infinity za Ciebie również trzymam kciuki! Oby to był ten ostatni transfer, który przyniesie wielką radość :tak:
Ania do mnie dzwonił dr W stąd wiem co i jak. Ale po transferze to nie wiem jak się dowiadywać. I ja trzymam za Ciebie kciuki :tak:
Gdzie zjeść tanio to nie bardzo wiem. Może przy deptaku na wysokości Błyskawicy, tylko po przeciwnej stronie, bo tam widziałam jakieś mini kawiarenki, pierogarnie itd. My jadaliśmy po prostu w Sphinxie w Batorym, ale też byliśmy we włoskiej restauracji na prawdziwej włoskiej pizzy – no palce lizać
a050.gif
nazywa się „A modo mio” Władysława IV 11a. Fajny rysunek dałaś z podziałem komóreczek :tak:


Dziewczyny na ile godz przed transferem ostatni raz wziąć lutkę dowcipną?
 
Ostatnia edycja:
kasiu36 leżałaś na akupunkturze z tą dziewczyną z którą ja leżałam po pick upie też ma na imię Kasia , a Pan z misiem to mąż rej Pani której zmienili podanie zarodków na trzecią dobę . Ja mam weryfikację I - 22. II - 25 i III - 01.03. czyli miałam prawidłowo. A bierzesz może Relanium bo ja tak i jestem strasznie zakręcona. :tak: Muszę do niej napisać żeby zwróciła uwagę na weryfikacje.
Dziewczyny jak fajnie że można z kimś porozmawiać bo moje koleżanki są przeciwne in vitro , chociaż ciekawe jakby były na naszym miejscu co by zrobiły. A mi się buzia szczerzy za każdym razem jak wchodzę na forum. :tak:
 
Heiza ja też byłam przeciwna ivf.. znaczy innym nie żałowałam ;-) cieszyłam się, że innym może pomóc ale siebie nie widziałam na tej drodze, ale tak jest że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia
 
Heiza witaj wśród nas, ja też z Invicty :)

Trochę mnie nie było a tu tyle się dzieje, Smerfetko jakie dobre wiadomości nam tu ogłosiłaś, niech maluchy się tam dobrze dzielą. Co do luteiny to mi kazali wziąć normalnie poranną dawkę a transfer miałam o 15. Zaciskam kciukaski z całych sił :tak:

Aniu, trzymam kciuki za jutrzejszy udany transfer :tak:

Lista świetna sprawa, bo już na prawdę można się pogubić ;-)

U mnie tylko tyle, że jestem jednym wielkim chodzącym progesteronem, 3x8 dowcipnie plus 3x4 podjęzykowo, zwariować można.
 
reklama
witajcie, ale piszecie:-) Ja na poprawę humoru poszłam do fryzjera i zmieniłam fryzurę. Mąż mnie nie pozna:-D
Danii, rzeczywiście do przyjemnych nie należy taka dawka luteiny. Ale z tego co pamiętam, to czytałam, że dziewczyny brały po 12 tabletek dowcipnie, to się nazywa masakra.
 
Do góry