reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Ja jeszcze nie wiem co bede brała do wizyty tydzien jeszcze. Smerfeta tak jestem w invicie a własnie słyszałam że tam są zawyżone ceny. Kotuska jak bedziesz szybciej niż ja to możesz popytać i napisać. Przy takiej kasie to każdy grosz sie liczy:happy::happy:
 
reklama
Tak Kotuska, tą aptekę przy placu kaszubskim mam na myśli. Pamiętam jak Kasik podawała ceny leków to wychodziło mi, że ceny są bardzo zbliżone, a czasem nawet w invicta były lepsze.
Aby nie mówić od rzeczy tylko do rzeczy ;-) to: w Domie Leków za 300 j Gonalu (1 pen) płaciłam 340 zł,
Cetrotide 1 op = 125 zł,
Gonapeptyl Daily = 38 zł,
Ovitrelle = 70 zł
a paragon za Menopur gdzieś mi zaginął :confused2:
 
Bibi ja będę dopiero 3 marca. Ale dam znać bo mam wiedzieć jutro z jednej apteki, która chyba jest powiązana z tą na pl. Kaszubskim. Napisze ceny jak będę mieć już info konkretne.
 
mam Menopur - za pudełko gdzie jest 5 ampułek płaciłam 400 zł (dziennie brałam 3 ampułki)
a Gonapeptyl to jak najbardziej był o dawce 0,1
 
Kasik, nakłucia podobno są wszędzie, głowa, brzuch, ramiona, różnie. Rozbieramy się do bielizny.
Transfer wygląda bardzo podobnie do iui, ja mam 2 godziny przed transferem wziąć falmexin i relanium, poza pęcherzem nic więcej.

Co do cen w Inviccie to mogę wam powiedzię tak:
za 8 amp gonapeptylu (320zł)i 7x225g menopuru zapłaciłam w Inviccie 2110zł (poj. 1200, 300 i 75)
Potem dodatkowo za 4x gonapeptyl (120zł) i 3x menopur zapłaciłam 860 zł.(poj. 600 i 75)
Z Menopurem to jest tak, że zależy ile wam przepiszą, im większa pojemność tym taniej wychodzi.
Przy poprzednim podejści pokusiłam się by sprowadzićsobie leki ze Słowacji, bo tam niby taniej, ale suma sumarum wyszło prawie na to samo.
Jak sprawdzałam ceny tych leków, to wydawało mi się, że jednak Invicta ma dosyć tanio. Sprawdzćie tez aptekę w Madisonie, oni podobno mają dosyć dobre ceny ze względu na Invicte.
 
Ostatnia edycja:
reklama
oj a z Krakowa nie ma nikogo?
bo jak dawniej kupowalam gonal i zadzwonilam teraz ile kosztuje to baba spytala o nazwisko lekarza i powiedziala ze dla niego nie sprzeda?? hello? o co kaman? :/
no a moja migrena nie przeszla. zwymiotowalam, wypilam jeszcze 2 tabletki, poplakalam sie i po 2h puscilo...
trzymam dziewczyny za jutro kciuki :* za bety, za transferyi za wszystko :)
my mamy wizyte juz za tydzien
 
Do góry