reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Gizas i genna ja też się strasznie boję tej 5-ej doby ale dostałam rozpiskę już na środę więc w Invikcie to chyba rytuał i nic z tym nie mogę zrobić :-(

Kotuska brałam przez 2 miesiące 2 x 25 mg DHEA a później w trzecim miesiącu zwiększyłam sobie sama do 3 x 25 mg.

Genna
Ty chyba pisałaś co kiedy odstawić bo zapomniałam zapytać doktorka. Jak na razie odstawiłam DHEA bo to chyba tylko do punkcji miałam brać a co z femifertilem, L-argininą, wit D3, Q10 i omega 3, 6, 9?

Danii a Ty się zapisałaś na ile konsultacji embriologicznych? Bo mnie zapisali tylko na sobotę i poniedziałek a później już nie informują? Kciukasy za transfer. Zapytaj się swoich zarodeczków jak już je będziesz miała pod serduchem czy poznały moje;-)

AniaM kciukasy za owocną punckję :tak:
Kasik lekarz kazał mi koenzym q10 brać do punkcji a dhea do transferu, reszty nie wiem.
 
reklama
Genna dzięki za przypomnienie ale tak na chłopski rozum to DHEA powinno się chyba brać do punkcji a nie do transferu, przecież on miał być na jakość komórek a są już na szkiełku :confused: Od piątku przestałam brać, może jednak łyknę teraz chociaż jedną.

Kotuska co do cen w Invikcie to jutro sprawdzę dokładnie i napiszę ale na pewno Gonapeptyl 0,1 40 zł. za ampułkostrzykawkę a Menopur 75 j 100 zł. Im większe opakowanie Menopuru tym taniej. Ja kupowałam 1200 j i 600 j. Porównywałam wcześniej leki i w Invikcie wychodziło jak w najtańszych aptekach. Co do L4 w Invikcie to nie pomogę bo nie brałam ale myślę, że bez problemu wypisują, dziewczyny wspominały na innym wątku, że brały.

Smerfeta dla powodzenia procedury jestem w stanie zrobić wiele więc jak dojdzie do transferu to wezmę akupunkturę. Pytałaś też na innym wątku o słodycze to przyznam się szczerze, że niestety jadłam i to chyba więcej niż normalnie, czyli warstwa ptasiego mleczka na wieczór do filmu albo cała czekolada i masę Michałków w ciągu dnia ;-) A później dodatkowe kilogramy zwala się na stymulację ;-):-D
 
Smerfeta dla powodzenia procedury jestem w stanie zrobić wiele więc jak dojdzie do transferu to wezmę akupunkturę. Pytałaś też na innym wątku o słodycze to przyznam się szczerze, że niestety jadłam i to chyba więcej niż normalnie, czyli warstwa ptasiego mleczka na wieczór do filmu albo cała czekolada i masę Michałków w ciągu dnia ;-) A później dodatkowe kilogramy zwala się na stymulację ;-):-D

ufff bo już chciałam sobie włosy z głowy rwać za te słodycze ;-)
Spadam do wyra bo jutro chce iść na 7 do pracy, po godzinie zrywam się i jadą do kliniki na wgląd i badania estradiolu i progesteronu
Dobrej nocy!!!
 
Kasik tez tak pomyślałam, ale moze ma jeszcze jakies zastosowania, co do vit d3 to gdzies czytałam ze powinno sie przestać ja brać przed transferem, a gdzieś indziej, ze nie trzeba przerywać, więc juz sama nie wiem

Smerfetko kciukaski za produkcje pecholi

edit
Dziewczynki z gamety Gdynia , jak bralyscie L4 to co było na pieczątkę napisane? Centrum zdrowia gameta, czy klinika leczenia niepłodnosci?
 
Ostatnia edycja:
Genna dzięki, w takim razie łyknęłam sobie chociaż jedno DHEA dzisiaj :-)

Smerfeta to będzie już 8 dzień stymulacji? Może zapadnie decyzja kiedy punkcja? Kciukasy, żeby pęcherzyków było jak najwięcej a przede wszystkim, żeby były z nich śliczne, dojrzałe komóreczki :tak::tak::tak:
 
Dołączam do zapytania genny o L4 z Gamety Gdynia. Też jestem ciekawa co mają na pieczątce bo nie chce żeby w pracy cokolwiek wiedzieli...
 
ja tez mam obawy żeby przedstawić w pracy L4 z pieczątką kliniki
na recepcie miałam pieczątkę INVIMED Europejskie Centrum Macierzyństwa więc na L4 pewnie taka sama bedzie
jak myślicie mogą się domyśleć w robocie?
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, ja nie pamiętam jaka była pieczątka na zwolnieniu lekarskim ale jak tylko dostarczylam je do pracy...to już wszyscy plotkowali na mój temat, jakieś podejrzenia rzucali. Zero dyskrecji:-( !!!
A swoją drogą, gameta jeszcze w starym miejscu? :-)
Trzymam kciuki za betę i transfer! !!
 
reklama
Do góry