reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Anuszka wystarczy, że ktoś wpisze w google nazwę kliniki i może łatwo się domyśleć. Zastanawiałam się żeby porozmawiać z lekarzem rodzinnym czy nie mógłby wystawić zwolnienia...?
 
reklama
Co do L4, to pamiętam że jak maiałam z Invimedu, to nie było jasne na pieczątce co to za klinika.
A nawet gdyby, L4 powinno sie dostarczyc kadrowej a ją obowiązuję pełna dyskrecja, ja przynajmniej tak zrobiłam i był spokój w firmie.
 
ja bym poszla do rodzinnego. bo jednak wystarczy wpisac w internecie i wszystko jasne. a pozniej gadanie, gadanie. a rodzinny powinien dac bez problemu
 
Hejka!

Dziewczyny z Gamety Gdynia niestety nie pamiętam jaka pieczątka była na L4, ja miałam na to wylane bo mój malutki dział w wielkiej korporacji i tak wszystko wie a innych których nie znam to mam w nosie ;-)
Co do przeprowadzki to szef się nie spieszy bo świeże farby nie będą dobrze wpływać na zarodeczki. Musi się tam wszystko dobrze przewietrzyć. Za to w starej poczekalni są wygodne krzesła i 'stare' bardzo fajne położne :-) Tak o położnych wspominam bo dziś kolejna była dla mnie super miła... No z resztą jak zawsze :-)

Kasik 8 dni stymulacji już za mną. Czekam teraz na wizytę, jak zwykle przy kawie i ciastku :-D Daj znać jak Twoje Kruszynki się mają

Karusia mam nadzieję że szybko pochwalisz się wysoką betą

Danii jak tam transfer i jak akupunktura?

Miłego dnia Kobity!

Ps. Tak dla ścisłości, mój dział wie że się leczę ale nie wie jak, więc o iui czy ivf to nie wiedzą :-)
 
Ostatnia edycja:
Smerfeto, powodzenia dzisiaj na podgldanku, ja transfer mam dopiero o 15, więc nei bardzo wiem co mam ze sobą zrobic bo nie poszłam do pracy.

Kasik, daj znać czy już dzwonili

Karusia, a Ty wyniki masz o której?
 
Danii mają dzwonić po 12:10 czyli jeszcze cała wieczność ;-) Kciukasy za transfer i koniecznie opisz nam później wrażenia po akupunkturze.

Smerfeta czekamy na dobre wieści po podglądanku :-)
 
Ja pracuję w małej prywatnej firmie i i tak wiedzą, że mamy "jakieś" problemy.
Ogólnie w biurze jest nas razem 5 osób - obecnie 4 (z szefem i szefową) bo moja koleżanka przed świętami przyszła z płaczem i zwolnieniem lekarskim "jetem w ciąży".
Nie chcę się z nimi dzielić szczegółami bo mój szef nie umie trzymać języka za zębami - o czym już się przekonałam :wściekła/y: (sam nie ma dzieci), a szefowa ... ehhh ... szkoda gadać ;) Oni chyba zaczęli myśleć, że ja poświęciłam się bezwzględnie firmie i nie mam zamiaru walczyć o rodzinę - i tu się zdziwią :szok:
No to się wyżaliłam :biggrin2:

Jeszcze raz kciuki za podglądanko, transfer i betę :-)
 
Dziewczynki oba moje zarodki ładnie się rozwijają i dzielą i mają klasę 8A co na 3 dobę bardzo dobrze rokuje, przynajmniej tak twierdzi pani embriolog a ja jej oczywiście wierzę. Boże jak się cieszę :-) Poprosiłam, żeby jutro też do mnie zadzwonili. Akurat jutro w naszym miasteczku będzie odprawiał biskup mszę za dar macierzyństwa i ojcostwa więc skorzystam z okazji i jeszcze się pomodlę przed transferem :tak::tak::tak:

Kotuska obiecałam podać ceny leków w Invikcie Gdańsk:
- Menopur 75 j - 100 zł.
- Menopur 600 j - 760 zł.
- Menopur 1200 j 1520 zł.
- Gonapeptyl 0,1 - 40 zł.
- Choragon 5000 - 35 zł.
- Ovitrelle 65 zł.
 
reklama
Kasik pomodl sie tez za nas wszystkie :)

8a faktycznie jest dobrze rokujacym. ja mialam podanego 8A i gin mowil ze jest swietny :) no i faktycznie sie przyjal (a moze to ten 2??) no! trzeba byc dobrej mysli :*
 
Do góry