reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
AniaM81 w takim razie kciukaski za punkcję? Aniu to Twoje 1 podejscie?? Mam zaległości na forum i troszkę się już pogubiłam ;-)
danii oczywiście kciuki za kropeczkę, by została z Tobą na całe 9 miesięcy, a który to będzie dzień podania zarodka 3 czy 5?
ilka_a to pewnie pod koniec tygodnia masz punkcję ;-D napisz jak po wizycie we wtorek.
 
Gizas i genna ja też się strasznie boję tej 5-ej doby ale dostałam rozpiskę już na środę więc w Invikcie to chyba rytuał i nic z tym nie mogę zrobić :-(

Kotuska brałam przez 2 miesiące 2 x 25 mg DHEA a później w trzecim miesiącu zwiększyłam sobie sama do 3 x 25 mg.

Genna
Ty chyba pisałaś co kiedy odstawić bo zapomniałam zapytać doktorka. Jak na razie odstawiłam DHEA bo to chyba tylko do punkcji miałam brać a co z femifertilem, L-argininą, wit D3, Q10 i omega 3, 6, 9?

Danii a Ty się zapisałaś na ile konsultacji embriologicznych? Bo mnie zapisali tylko na sobotę i poniedziałek a później już nie informują? Kciukasy za transfer. Zapytaj się swoich zarodeczków jak już je będziesz miała pod serduchem czy poznały moje;-)

AniaM kciukasy za owocną punckję :tak:
 
Hej dziewczyny ... ja mam mega dola. Zrobiłam bete w 8 dpt i wyszło okrągłe 0. Powtórzę po niedzieli, ale nie mam już żadnych nadziei...

Kasik apropo tego co napisalas podzukalam tego - to są słowa bloo - przewodniczącej stowarzyszenia naszego bociana, a ona ma naprawdę imponująca wiedzę "... Bardzo ogólnie: przeważa podejście, że jeśli komórek jest dużo i ładnie się zapłodniły to czeka się do blastocysty. Kiedy zarodków jest mało (jak u Ciebie) to podaje się je jak najwczesniej czyli 2 dnia wychodząc z założenia, że środowisko macicy będzie dla nich najlepsze i nie ma co im przedłużać pobytu poza ustrojem, gdzie nigdy nie będzie tak dobrze jak w macicy.
Pamiętaj, że masz prawo dzwonić i pytać się o swoje własne sprawy, podobnie jak możesz poprosić lekarza prowadzącego o wczesny transfer. Regulamin programu daje tu lekarzowi wybór, więc warto sformułować również jasno swoje własne preferencje, w końcu chodzi o Twoje ciało, Twoje zarodki i Twoje życie."
Może trzeba było porozmawiac z lekarzem... Bo jednak ta piąta doba to duże ryzyko....

Dziewczyny trzymam kciuki za piekne pecherzyku, udane transfery i wysokie bety. Ja właśnie po 3 tygodniach wracam do domu, więc będę częściej tu zaglądać.
 
dziewczyny ja tez mocno zaciskam kciuki!
a ja mam taka migrene. myslalam ze albo strace przytomnosc z bolu albo zaczne wymiotowac. wypilam tabletke i czekam. glowe mi rozsadza
 
Montana, to będzie 5 doba, mam nadzieję, że maluchy dotrwały, przy poprzednim IVF w Invimedzie nie chciały pociągnąc do 5 doby :-(
Ale wierzę, że tym razem czekają na mnie.

Kasik, jak zadzwonią do Ciebie w poniedziałek, to Pani na koniec Cię zapyta, czy życzysz sobie telefon na nastęny dzień czy czekasz do transferu, jak powiesz, że chcesz żeby zadzwonili to zadzwonią :tak:

Ufff, jak ja się zaczynam denerwować :errr:
 
reklama
Danii ja jak byłam w pokoju nr 13 po punkcji to pani mnie zapisała na konsultacje telefoniczne z embriologiem na sobotę około godz 12:10 a dzwoniła jakoś koło 9:30 i na jutro na 11:50 więc też mam nadzieję, że zadzwonią wcześniej. A Tobie proponowali trensfer w 3-ciej dobie? Ja bym chyba była skłonna ku temu ale w Invickie chyba preferują w 5 dobie :-( Jak jutro zadzwonią i powiedzą, że zarodeczki jeszcze żyją to zapytam o to, w razie czego w ciągu 2 godzin jestem w stanie dojechać na transfer.

Nikaa przykor mi kochana a miałaś podane 3 czy 5 dniowe zarodeczki? Może jest jeszcze nadzieja? Dzięki za info o terminach transferu, też o tym czytałam i dlatego tak bardzo się boję :-(
 
Do góry