reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kasik, u mnie było podobnie, mieli dzwonić o 12.40 a zadzwonili o 11, na nastęny dzień już nie mówili o której będą dzwonić, zadzwonili koło 14 a w sobotę tak jak u Ciebie.
Ja nie pytałam o możliwość transferu w 3 dobie, bo na przekór wolałam w 5 z tego względu, że poprzednio miałam w 3 i nic z tego nie było.
Mi pani powiedziała, że jest duża szansa że spokojnie dotrwają do 5. Poczekaj i zobaczysz jakiej masz klasy i wtedy zapytaj.
Jakby Cie jednak zaprosili jutro to ja jestem tam od 14-16.
Zdecydowałam się na akupunkturę przed i potransferową, też będziesz miała?

Ja trochę się niepokoje bo od punkcji cały czas czuje podbrzusze, tak jakoś mnie pobolewa, mam nadzieję, że tam wszystko ok.
 
reklama
Danii, a mogłabyś napisać coś więcej o tej akupunkturze? Czemu się na nią zdecydowałaś, czy faktycznie może pomóc, i jaki jest koszt. Na początku marca tez zaczynam protokół w invikcie i tak się zastanawiam jak mogę sobie jeszcze pomóc.
 
Kotuska, namówiła mnie na nią pani anastezjolog, on ja zresztą wykonuje. Podobno pomaga, bo bardzo wycisza organizm i organizm duzo lepiej przyjumje maluszki, poprawia ukrwienie i uwalnia endorfiny. No i w ogóle podobno pomaga w leczeniu niepłodności.
Dziewczyny, którw były na forum w 2011 bardzo chwaliły więc tez się zdecydowałam.
Zabiegi możesz brać już nawet od teraz, ja zdecydowałam sie tylko na te okołotransferowe.
Cena jednego zabiego to 80zł.

Więcej będę mogła opowiedzieć Ci jutro :tak:
 
Danii jutro Twój i mój wielki dzień :) Ty dostaniesz swa kruszynkę a ja w końcu dowiem się czy nasz kropek pozostał z nami .
Co prawda nie nastawiam się jakoś tak wiecie na HURRRAAAA , już raz się tak nastawiłam i nic z tego nie wyszło. Teraz też nie mam najlepszych przeczuć, choć cały czas mam nadzieję. Rozmawiam z moim kropkiem , mój mąż nawet zabrał nas dzisiaj nad jezioro byśmy z kropkiem mogli się dotlenić :) i zrelaksować przed jutrzejszym dniem.
Mam nadzieję że się pozytywnie rozczaruję.

Danii trzymam za Ciebie kciuki , za was ;)
Miłego wieczoru
 
Karusia, faktyczie Ty jutro testujesz :szok:, pamiętam jak zerkałam na Twoja sygnaturkę i myślałam sobie, że masz jeszcze tyle czekania, a tu proszę,już 17 jutro, więc zaciskam kciuki z caych sił, mam wielką nadzieję, że jutro nam tu ogłosisz super wieści.
Twój mężuś dobrze zrobił, niech dba o was, będzie wszystko dobrze :tak:
 
Karusia kciukasy za piękną i ogromiastą betkę jutro :tak::tak::tak:

Danii Tobie życzę, żeby dni od transferu do ogromnje bety minęły jak najszybciej :-):tak::-) Mi też proponowali akupunkturę i jak dojdze do transferu to też się na nią zdecyduję. Opisz mi proszę jutro jak to wygląda. Trochę mnie przerażają igły ale czego się nie robi dla powodzenia procedury. Pytałam tylko czy trzeba się jakoś przygotować to pani powiedziała, że nie. Ale w co oni wbijają te igły? Tzn w jakie części ciała? Trzeba się rozebrać, czy jak? :confused: A do transferu oprócz pełnego pęcherza trzeba się jakoś przygotować? Czy to wygląda tak jak IUI? Ubiera się ich mega sexi flizelinową spódniczkę, kapcie i na fotel? ;-)

Kotuska wierzyć czy nie wierzyć w akupunkturę trudno powiedzieć ale pani anestezjolog mówiła, że to zwiększa szanse o 20% więc chyba jednak warto :tak: Mówiła mi, że najpierw jest spotkanie z ebriologiem i po tym spotkaniu czeka się na korytarzu na transfer a tak można sobie poleżeć spokojnie i się zrelaksować w tym czasie. Ale nie wiem czy z pełnym pęcherzem można się zrelaksować ;-)
 
Dziewczynki dzięki za miłe przyjęcie;-) i Wasze odpowiedzi.Karusia Dani trzymam kciuki za powodzenia:-D
Danii ja też chętnie poczytam cóż to jest ta akupunktura:szok: z autopsji
Mam pytanko do dziewczyn z Trójmiasta gdzie kupujecie leki do stymulacji? możecie coś polecić?
 
Dziewczyny z Invicty, bierzecie L4 ? Ja mam zamiar, ostatnio jak miałam ICSI w Gamecie brałam po punkcji i na crio tez. Robią z tym jakieś problemy w Invikcie ?
 
Ania kciuki za jutrzejszą punkcję! Oby wszystkie pęcherzyki były pięknie dojrzałe
Dani powodzenia na transferku! :tak:Pamiętaj nie perfumuj się i w ogóle żadnych zapaszków nie stosuj w ten dzień. A zarodeczki muszą dotrwać. Invicta ma bardzo dobre labo więc pewnie im fajniusio i cieplusio ;-)… no ale wiadomo u mamusi będzie najlepiej
Basia współczuje migreny :no: Tabletka pomogła?

Nika może za szybko zrobiłaś betę? Bo jeśli miałaś zarodki 3 dniowe to staaaaaaaaanowczo za szybko
Karusia &&&&&& za pozytywne rozczarowanie i meega wysoką betę
a115.gif

Kasik mnie też przeraża wizja akupunktury
c035.gif
Relaks z pełnym pęcherzem ooo się nie da
c020.gif
a jeszcze jak by mi wbili igłę to chyba bym popuściła :-p no ale może niepotrzebnie panikuje, wiadomo strach przed nieznanym

Bibi co do leków - ja dostaje receptę od lekarza i kupuje leki w Gdyni w aptece Dom Leków. Porównywałyśmy kiedyś tu ceny leków i tam wychodzi nawet korzystnie. Jednak z tego co kojarzę Ty jesteś w invicta? Jeśli tak, to tam dziewczyny kupują leki w klinice i też cenowo jest tam OK
 
reklama
Smerfeta, mówisz o tej aptece na pl. kaszubskim ? Bo ja tez szukam już gdzie będzie najtaniej. Wiem już ile i co będę brać. Już zrobiłam rozpoznanie w moich aptekach koło domu i muszę jeszcze własnie na pl. Kaszubski pojechać i zapytam jeszcze w Invikcie jak będę. Chyba że może dziewczyny wiedzą jakie są ceny w Invikcie ???
 
Do góry