reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Kasik a Ty w końcu brałaś jaką dawkę DHEA? I jakie Ty masz AMH ? Według tego pliku o stymulacji to zalecana dawka DHEA to 3x 25g. Mi prof kazał braz 2x 25g. I teraz nie wiem bo gdzieś czytałam ze jak robili badania nad DHEA to podawali przez 40 dni dawki 150 g. Fajnie ze 2 komórki się zapłodniły. Będzie dobrze :-)
 
Kasik36 Wspaniałe wieści :) Maluszki na pewno dotrwają i się pięknie podzielą :) Trzymam mocno &&&&

Danii :) Twoje maluszki są mega dzielne :) Za wasz cały składzik również trzymamy kciuki :)

dziś nasz 10dpt. Wczoraj wieczorem coś dziwnego mi się przytrafiło- nie wiem na ile to związane z maluchem , a ile z przypadkiem. makabrycznie zaczął bolec mnie brzuch i zakręciło mi się w mej łepetynie- aż ponoć zbladłam :/ nie wiem czy to dobrze czy źle. Żadnych plamień nie mam. Czuje tylko takie rozpieranie w brzuszku. Cycuchy też mnie nie bolą ( czasem je czuje w nocy , jak wstaje do toalety) Jeszcze tylko dwa dni i dowiemy się czy nasz kropek miał chęć zostać z nami .
 
Cześć dziewczyny, wpadłam tylko na chwilę powiedzieć że Was podczytuję i trzymam oczywiście kciuki za wszystkie rosnące bety, udane transfery i dzielące się komóreczki :tak:
Niestety dopadły mnie choroby i to nie jedna a dwie na raz :wściekła/y: i próbuję się doleczyć przed moim trzecim (oby ostatnim :sorry2:) transferem który już w najbliższy piątek 21.02 ...
 
Madzia, dzięki za linka, wszystko jest jakby bardziej klarowne teraz.

Genna pochylam głowę i nadstawiam dupkę :tak:

Wszystkim wam dziewczynki dziękuję, że wierzyłyście w moje maluchy kiedy ja traciłam nadzieję.

Basia masz rację, jak przeczytałam o kasik to uwierzyłam w moc "Siarentynek"

Kasik, jak do mnie dzisiaj zadzwonili i przekazali dobre wieści, od razu pomyślałam o Tobie i wiedziałam, że tez będzie dobrze. Ciekwae, czy nasz maluszki już się poznały? hihihihi, w końcu przbywają teraz w jednym pomieszczeniu:tak:
 
Danii super wiadomość:-)klasy zarodków nie są aż tak istotne, ważne jest i podział, czyli w 3 dobie najlepiej rokujący jest 8 komórkowy zarodek, fajnie że dalej się rozwijają i oby tak do 9 miesiąca choć jedno:tak:
Kasik SUPER:-D:-D:-D jest już postęp, masz dwa zarodki, jedyne czego się bardzo boję to tej 5 doby:sorry2:bo przy tak małej ilości zarokdów to duże ryzyko i większość klinik podaje w 2-3 dobie, bo jak ma się przestać rozwijać to nie ma znaczenia gdzie jest, a jednak w macicy jest im najlepiej bo to naturalne środowisko. Teraz zaciskam kciuki najmocniej jak potrafię żeby dotrwaly do 5 doby.

Moje ostatnie dwa zarodki które miałam nie dotrwały do 5 doby, szkoda że wtedy mi nie podali dwóch:dry: ale dr stwierdził że ten najlepiej rokujący i dlatego tylko jeden. Gdyby dotrwały do blastki to bym tylko miała crio, ale to nie moja bajka, ja musze jak zwykle rozpoczynać od nowa

Smerfeta to powiem Ci że jak na AMH 2 to 5 pęcherzyków to niestetety przecietny wynik:-( ale to nie jest ważne, istotne jest to żeby były dojrzalymi komórkami i się pięknie zapłodniły:tak:czego bardzo życzę

Ja mam AMH 0,7 a mam średnio 5 pobranych komórek i też się supementuję na maksa:sorry2:teraz trochę modernizuję suplementy, odrzucam beparent a zamiast tego kupuję samą l arginine
 
reklama
Do góry