reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kasik to prawda, teraz to się nie spiesz z trzecim podejściem. Musisz "wyprostować" komórki NK. Jak znajdziesz chwilę daj znać co udało Ci się załatwić. No kurcze.. chciałabym jakoś Ci pomóc.. może w razie co pójdę za Ciebie na badanie krwi ;-) :-D A w labo jak będą marudzić to poszczuj ich pieskiem ;-)

Magda jak wizyta w klinice?
 
reklama
Smerfeta odebrałam dzisiaj część wyników:
P/c przeciw kardiolopinie IgG 3,61 czyli wynik ujemny
P/c przeciw kardiolipinie IgM 5,96 czyli też ujemny
P/c p. beta 2-glikoproteinie IgG 1,28 czyli ujemny
P/c p. beta 2-glikoproteinie IgM 4,56 też ujemny
to chyba dobrze? Niestety subpopulacji limfocytów nie robią więc muszę jechać do Invicty. Postanowiłam, że pojadę w poniedziałek i wyniki wyślę sms'em do doktorka. Jak nie pomoże to może zapiszę się na wizytę. Zresztą jak spadną komórki poniżej 15 to będzie znaczyło, że jest ok, tak mi poprzednio powiedział. Do 12 maja do wizyty u immunologa poczekam bo z taką głupotą jechać specjalnie do Invicty mi się nie uśmiecha, zwłaszcza jak mam tyle pracy. Za chęć pomocy jestem wdzięczna, gdyby tak można było chętnie bym skorzystała ;-):-D Panie w labo były bardzo miłe, nawet zostawiłam u nich przez pomyłkę karteczkę do odbioru wyników i pani do mnie zadzwoniła z tą informacją i powiedziała, żeby się nie martwić bo będzie leżała w recepcji i jak przyjadę w następnym tygodniu na pewno mi wydadzą wyniki :-) Pewnie na sam dźwięk mojego nazwiska już się mają na baczności ;-) Lecę dalej do roboty bo weselicho o 17 a ja mam jeszcze tyle pracy :szok:
 
Cześć babeczki!

A ja ja sie zasmucilam. Dalej nie mam @, a najpóźniej miałarzyjsc dzisiaj, żeby od poniedziałku zacząć brać GonalF. No plamie juz troszkę, ale jakoś małpowo sie nie czuje. Szlag by to trafił. Ale z dobrych wieści, wczoraj po południu zadzwonił doktorek z informacja, ze przyszły w końcu nasze wyniki na chlamydie, sa ok i ze na 100% możemy zaczynać. Ale jak tu zaczynać, jak @ nie ma.... Ech, jak nie urok to.....

milego go weekendu dziewczynki!
 
A nie przepisywali Ci estrofermu ? mi właśnie po nim tak podskoczył estradiol.

miałam estrofem, ale mimo tego słabo moje hormony na niego reagują i ciągle mam za mały poziom mimo, że śluzówka dobrze reagowała i była prawidłowa. Dlatego crio miałam gdy estrofem wynosił zaledwie 255j. A endometrium miało juz 19mm. Także zastanawia mnie to, czy w ogóle dobrze, że miałam transfer, bo może przez ten niski estradiol było coś nie tak i się nie powiodło. Sama nie wiem...
 
Hej laski ;)
No to wszystko już wiem.
Punkcja w poniedziałek o 8:20 :D
Transfer najprawdopodobniej 3 maja.

madzia, a który to jest Twój dzien cyklu? Bo juz dokumentnie zglupialam i nie wiem, kiedy ja mogłabym sie spodziewać punkcji gdy startuje w 3 dc z gonalem . Moze ktos mi podpowie? Trzymam za Ciebie kciuki !!! &&&&&&:tak:
 
Dziewczynki czy po scratchingu endometrium @ wam się spóźniała? Ja jak w zegareczku dostaję w 26 d.c. a tu nie licząc lekkiego plamienia od zabiedu nic... brzuch w sumie boli , skurcze są ale po za tym cisza. Jak znam życiu jutro przyjdzie a ja będę musiała się w szpitalu na miejscu prosić o wynik Progesteronu i usg:/
 
Dziewczyny na stronie kliniki ARTVIMED z Krakowa znalazłam w cenniku taką pozycję : Infuzja i.v. Intarlipid w nawracających niepowodzeniach implantacji (związanych z nadmierną aktywnością komórek NK) Koszt tego to 400 zł. Zapytajcie swoich lekarzy-szczególnie dziewczyny które mają podwyższone komórki NK, co to takiego. Może się to przyda :tak:

Dziewczyny z Invikty, robiłyście może scratching endometrium? I ile to kosztowało ? I w którym dniu cyklu robione ?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tajger gonal nie musi buc w lodowce jeżeli zurzyjesz go w ciagu 3 miesięcy :) specjalnie sie dopytywalam :) ja ostatnio wydałam na leki wydałam ok 4500 bez badań do kwalifikacji i dojazdów :/
Magda kciuki za wizyte :)

To mnie zadziwiasz bo u mnie nawet torebkę lodówkę dano do Gonalu.Żeby go nie zabierać do pracy bo jeszcze jakąś kiełbachę mi na nim położą robiłam zastrzyki o 23.Widzisz Genna gdzie kraj to obyczaj :-)
 
Do góry