reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Powinni informować w aptekach czy w klinikach co robić z takimi odpadkami , ja też się zastanawiałam ale w końcu zabierałam do pracy.
Anulla w jakim momencie włączyli Ci heparynę ?
 
Mi immunolog mówiła że na pewno będę musiała brać przez całą ciąże, więc pewnie też dostanę po transferze, myślałam że wcześniej trzeba brać.
 
Ja dostałam Gonal F 900 j, ale po ile dzinnie mam tego brać dowiem się w następnym cyklu.Narazie czeka na mnie ten lek w lodówce. Ile u was kosztował ten Gonal? Ja za te 900 j dałam 940 zł kurcze fest duża cena :szok:...Jestem zadowolona bo lekarz mowi że mam zjawić się w 2-3 dc, pytam czy mam sie rejestrowac mówi ze absolutnie, a jak wypadnie w sobotę lub w niedziele to mam dzwonic to przyjedzie do kliniki. Jestem juz podekscytowana a to jeszcze prawie cały cykl czekania ;-)
Kasik a ty kiedy zaczynasz? Bo też pamiętam że jakoś maj-czerwiec.

Montana to i tak miałaś lepszą cenę ja za ten sam płaciłam 1060 zł ważne by był w lodówce.Ogólnie podliczyłam wszystkie leki do stymulacji i wyszło mi 5350 zł :sorry2: masakra
 
Tajger dużo Cię wyniosła stymulacja. Ja za pierwszym razem wydałam ok 2600 a za drugim trochę ponad 3000 przez to że włączyli mi cetrotide.
 
reklama
Ja tym razem na razie wydałam na leki 2700 i pewnie na tym się nie z kończy. Własnie zaczęłam plamić oj modle się aby @ przyszła dziś w nocy! Rano na wyniki i na usg skocze bo jak w Niedzielę się zacznie to jak sobie poradzę nie wiem:/
 
Do góry