reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

fasolkowa jestem wszoku jeśli chodzi o L-4, bo mi w lutym nie robili żadnego problemu. Byłam na L-4 od dnia punkcji do testu. Z tym,że ja tłumaczyłam dr.N, że mam ciężką pracę, bo po pierwsze pracuję na 12-tki, no i dużo dźwigam. Mi też nie spodobało się to, że czekali u nas do piątej doby pomimo, że miałam tylko 4 komórki i z tego 3 zaplodnione. Jedną blastocyste podali,a drugą pozostawili do obserwacji.
 
reklama
W sumie u mnie z L4 tez nie bylo problemu. Zapytalam po transferze czy muszę się oszczędzać w pracy, a jestem kosmetyczką a dr T odrazu wyskoczył czy nie chce chorobowego do dnia testu heh, ale nie chcialam.
No a z tymi zarodkami to przesadzają naprawdę az sie boję drugiego podejscia i tego czy bede miec jakies mrozaczki.
Bernadka a ty jak tam? zaczęlas juz stymulację?
 
Ostatnia edycja:
Witajcie Kobietki. Miałam dziś o 9.30 transfer 3-dniowego malucha. Pozostała dwójeczka póki co oki, w czwartek Pani embriolog ma dzwonić co i jak z maluchami. Dziekuję za trzymanie kciukasów, przydały się bo wszystko sprawnie poszło. Trzymajcie je mocno nadal oby maluch się zadomowił. Pani Dr Cz bo u niej dziś byłam przed transferem, kazała zwiększyć Encorton do 10 mg i dodała na 3 Relanium. Brałyście Relanium po transferze? Jakoś do niego przekonana nie jestem. Poza tym pozostałe leki bz wg planu. Czyli luteina 3 razy dz, Fragmin, Encorton 10 mg, Bromergon, Folik, Antybiotyk do skończenia opakowania
 
W sumie u mnie z L4 tez nie bylo problemu. Zapytalam po transferze czy muszę się oszczędzać w pracy, a jestem kosmetyczką a dr T odrazu wyskoczył czy nie chce chorobowego do dnia testu heh, ale nie chcialam.
No a z tymi zarodkami to przesadzają naprawdę az sie boję drugiego podejscia i tego czy bede miec jakies mrozaczki.
Bernadka a ty jak tam? zaczęlas juz stymulację?

ja nie brałam zwolnienia i coś nas łączy :) wykonujemy ten sam zawód . A gdzie pracujesz ?
 
Ojej ale fajnie, taka bratnia dusza się znalazła ;), Ja pracuję w małej mieścinie pod Wrocławiem a ty?

Tola to teraz kciuki za zadomowienie sie kropka w Twoim brzuszku. Niech dni do testowania zlecą szybko ;)
 
Fasolkowa trzymam kciuki i oby wszystkie maluchy ładnie się podzieliły i zostały z Wami. Czego Tobie, Sobie i Wszystkim dziewczynom życzę

Dr przy punkcji Dr Sz. Proponował L4. Tyle, że ja nie chciałam. Powiedział tylko, że ze służbą zdrowia zawsze pod górke. I że mam się zastanowić. Dziś Dr Cz też pytała, ale powiedziałam że nie chce. Ona mówi że moja wola i mam robić jak uważam. Teraz mam 4 dni wolnego a potem jeszcze 4 dyżury więc jakoś przeboleje.
 
Ostatnia edycja:
montana ja póki co to jestem na antykach :) 28.04 mam kontrolną wizytę, na początku maja spodziewam się @ i zaczynam stymulacje. Jak dobrze pójdzie to ok 20 maja transfer. Z tego co mówił mi dr to chce zmienić mi stymulację ale to dopiero na wizycie dokładnie mi powie
 
Fasolkowa, Tola- trzymam kciuki aby Wasze kropki ładnie się wgryzały i zostały z Wami aż do czasu szczęśliwego rozwiązania. Ostatnio mało wesoło się zrobiło na forum wiec może chociaż u Was będzie szczęśliwie.:-)
 
reklama
Do góry