reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kotuska wg. norm przyrostu dla 72h mieści się w granicach normy choć patrząc na wcześniejsze wyniki faktycznie wygląda jak by zwolnił.
Daj znać co powie lekarka. Trzymam kciuki :tak:

Tajger biedna, wiem co czujesz. Tak jak piszą dziewczyny - pij jak najwięcej, poczytaj o diecie w takich przypadkach bo też może pomóc. Dostaniesz pewnie leki na hiperkę (ja miałam Dostinex chyba 8 dni p 1tb. dziennie) - powinno pomóc.
Pamiętaj też że czasami niestety hiperka może być groźna i się rozwinąć - jeżeli zauważysz niepokojące objawy (ciągłe zwiększanie obwodu brzucha i wzrost wagi, gorączka, duszności itd.) leć od razu do lekarza. Trzymam kciuki żeby szybko przeszła :tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kotuska e tak pomysl, jeżeli beta jest zawsze większa , co test to powinna wyjść taka sama kreska na teście albo mocniejsza, raczej nie bledsza, gdyby spadła to może kreska zniknąć prawda? Wiec trzeba teraz cierpliwie czekać na powtórke bety :)
 
Kotuska e tak pomysl, jeżeli beta jest zawsze większa , co test to powinna wyjść taka sama kreska na teście albo mocniejsza, raczej nie bledsza, gdyby spadła to może kreska zniknąć prawda? Wiec trzeba teraz cierpliwie czekać na powtórke bety :)

Wiem Genna dlatego pokazałam własnie jakie te testy są super i że je można o kant d.. ka rozbić.
 
Infinity nie dałam rady iść do pracy dostanę urlop do świąt.Cały czas bym spała właśnie wstałam.Wyjdę z psiakiem i znów pójdę spać.Mam gorączkę.Dostinex już biorę.Mam nadzieję że jutro się wszystko uda.z tego co zrozumiałam to oni zamrożą same komórki niezapłodnione.Czy to możliwe?
 
Tajger, zapłodnia 6 bo jestes w programie i bedą trzymać do blastocysty i zamrożą dopiero a pozostałe komórki , ponadliczbowe zniszczą albo zamrożą na twoja prośbę odpłatnie , a ile w końcu masz tych komorek pobranych?
 
Kotuska podobno testy wychodzą jak jest beta powyżej 100:) sprawdzone , wiec w czwartek rano sikaj :)

Genna, nie będę sikać. Trochę się podłamałam. Lekarka nie daje mi szans, czekamy albo beta wzrośnie do 500 wtedy usg i szukanie pęcherzyka albo spadnie i wiadomo albo dostane bóli i szpital. Takie mam wyjścia.
 
genna juro mam o 10 30 pobór.Ale nic mi wczoraj nie powiedział .Zrozumiałam że na trzy miesiące mrozi komórki.Ehh...mamy zamrożone tam nasienie i chcemy z tego więc jak coś to jest.Ale komunikacja że szok.
 
Tajger powinno być tak jak pisała genna - ja miałam 7 dojrzałych komórek, 6 zapłodnili a resztę mogłam odpłatnie zamrozić - u mnie była tylko jedną więc się nie opłacało ... nie słyszałam aby mrozili wszystkie komórki w rządówce zamiast je zapłodnic :confused: poza tym wydaje mi się to ryzykowne bo niestety nadal wyniki mnożenia komórek są bardzo słabe w stosunku do mnożenia zarodków ... popytaj może ich dokładnie co planują , może źle zrozumialas :sorry2:?
 
reklama
Do góry