reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Dziękuje dziewczyny,
nie mogłam spać i wstałam już o 06:30 z mężem. Niestety dzisiaj na transfer jadę sama bez męża (nieudało się załatwić wolnego) ale wiem, ze Wy i mój M. będziecie myślami ze mną. Jeszcze raz dziękuję, odezwę się po wszystkim.
 
reklama
Hej dziewczyny oj ale miałam zaległości :szok:. Godzinkę temu weszłam dopiero do domu z wizyty u immunologa 1,5 godz opóźnienia ale było warto rewelacyjna Pani doktor wszystko nam dokładnie wyjaśniła, po prostu super. Odmówiłam wizytę u profesora,Pani doktor powiedziała że była zbędna. Dostałam Encorton 15 mg codziennie przez cztery tygodnie na zbicie ilości komórek NK. Mówiła nam też o wlewach przy kuracji potrzebne są trzy koszt jednego 6000 zł masakra i niestety nie na moją kieszeń także mam nadzieję że encorton pomoże, potwierdziła zakrzepicę i za małą ilość białka S . Także dwa tygodnie przed transferem włączą mi heparynę, ale nie mogę zacząć stymulacji z takimi wynikami :-(Także dla mnie maj odpada niestety oj uczy mnie życie cierpliwości , znowu czekanie na 19.05 mam koleją wizytę i nadzieję że wreszcie coś się ruszy . Bym zapomniała mam brać Prewenit.
Kotuska mocno Ci kibicuję
Kasik Ty pewnie już odpoczywasz przepraszam że się nie odzywałam na pewno prześlę Ci wszystkie wyniki :tak: chociaż te najważniejsze znasz. Czytałam jak ktoś pisał że może wrócisz z kropkiem do domu bardzo bardzo Ci tego życzę :tak:




Heiza ciesze sie ze trafiłaś na super lekarza, popatrz ty masz za mało białka S a ja za dużo :) mam nadzieje ze endorfin ci wystarczy !!!! Bo koszt wylewów tragiczny a powiem ci ze słyszałam ze nie zawsze działają!! Smerfeta nie daj sie naciągnąć na badania immunilogiczne za 6000 ,
Tragedia, cześć juz masz na szczęście ty tylko na histero :) smerfeta pamietają ile zastrzyków gonapeptylu zużyłaś? Mam wykupione 14 ale cos doktor wspominał ze może cos dokupie? Do kiedy je bralaś? Do którego dnia stymulacji? Ja zaczynam stymulke 8dc :)
Miłego dnia dziewuszki :)
 
Ostatnia edycja:
Genna do ostatniego dnia stymulacji brałam gonapeptyl bo on zapobiega też pęknięciu pęcholi. Z immuno robiłam tylko komórki NK więc nie wiem czy prof uczepi się że tak mało wyników :-/ mam nadzieję że nie

Heiza na mnie też dr S zrobiła bardzo pozytywne wrażenie

Dziewczyny za co odpowiada białko S? Nie robiłam tego badania, może jednak zrobie te białka...

Kotuska kciuki za bete!!!!!!
Anuszka przykro mi. Widzę że wielu osobom plany transferu czy stymulki poszły w łeb :-(
 
wczoraj już nie miałam siły pisać :no: ze mną nie za dobrze wczorajszy estradiol w 14 dc 11000 więc zostałam przestymulowana.Czuję się fatalnie wyglądam też zaczęła się hiperka.Jutro mam punkcję ,ale komórki idą do zamrożenia bo nie ma sensu robić transferu.Powiedział lekarz że za 2-3 cykle jak dojdę do Siebie.

Trzymam kciuki za Wasz dzisiejszy ważny dzień
 
Tajger tak myślałam, że tak będzie ale nie ma co się martwić. Crio udaje się częściej bo organizm odpocznie od hormonów i przyjmie kropka na całe 9 miesięcy :tak::-)

Dziewczyny ja tak na szybko bo za 5 minut wyjeżdżam na lotnisko. Wszystkim życzę zdrowych, ciepłych i słonecznych świąt i żeby następne święta były już w większym gronie :tak::-)
 
Tola jak u Ciebie?czy już po? ja już grochówke zrobiłam żeby tylko czas szybciej płynął. Musze przyznać, że mam jeszcze inną nadzieje- mianowicie lekarz jak wczoraj do mnie dzwonił mówił, ze chyba coś mu się pomyliło i do wczoraj nie 4 a 5 zarodków przetrwało:-). Także z niecierpliwością oczekuje wizyty
 
reklama
Beta 74.6
PRG 64 ng
E2 1316 ng

Jak dla mnie wynik bety za niski.podwoił się przez 3 dni.Lekarka dzwoniła i mówiła ze wynik nie jest dobry ale trzeba czekać, powtórka samej bety w piątek a potem we wtorek. Podejrzenie pozamacicznej albo słabo rozwijającej się ciąży :-(
wstawiam jeszcze testy-liczymy od góry-10, 12, 13 dpt. Ten dzisiejszy najsłabszy- wiec jak widac z tymi testami tez trzeba uważać.
 

Załączniki

  • WP_20140415_005[1].jpg
    WP_20140415_005[1].jpg
    8,6 KB · Wyświetleń: 25
Ostatnia edycja:
Do góry