reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Dziewczyny, czy jest gdzieś może informacja na temat poziomu hormonów podczas stymulacji? Jaki powinien być estradiol przy długim protokole w 1 dc? Dzięki za informacje.
 
reklama
alternatywa, wątpię czy dostaniesz gdzieś info na ten temat, bo każda z nas reaguje na leki inaczej i np u mnie wszelkie statystyki się nie sprawdzały, bo bardzo słabo reagowałam na leki. Ale z tego co kojarzę, to chyba na każdy pęcherzyk powinno być 200j estradiolu - ale to dziewczyny mnie poprawią jak coś. No ale ja miałam krótki protokół i nie jestem pewna czy to tak samo się liczy.
Ale w 1dc, to ja już się nie orientuję - dziewczyny z długim protokołem jak wejdą na forum to na pewno coś podpowiedzą:)
 
Magda - a narzeczeństwo, które jest przeciwne, bo jak powie synowi, że jego brat, czy siostra zginęła żeby on mógł żyć?!!!! Nie wiedzą co mówią - dopóki ich nie dotknie problem to krytykują. Dlatego pewien facet powiedział, że wypowiadać się mogą najbardziej osoby, które znają temat "od podszewki" i wiedzą co to znaczy jak nachodzą ich myśli i obawy, że nigdy nie usłyszą słowa "tato", "mamo". Ja nie mogę takich programów oglądać, chyba wezmę relanium na noc:-D
 
Anuszka przykro mi kochana! Zbieraj siły na następny cykl. &&&&&&

Fasolkowa. - &&&&& za jutrzejszy transfer.

Ja we środę mam wizyte u naszego gina, rozpisze juz leki. Hmmmm... Mam nadzieje, ze wszystko pójdzie zgodnie z planem.

Pozdrawiam Was wszystkie.
 
no niestety, takie programy zawsze ruszają. Tymbardziej jak wypowiada się osoba, której to nie dotyczy. Ja też mogę się wypowiedzieć np że jestem przeciw eutanazji, ale w innej sytuacji mogłabym myśleć też inaczej. Współczułam tylko tej lekarce, która musiała się wypowiadać, jej nerwy też puszczały
 
cześć ja także obejrzałam facio nie zna się na rzeczy ,fajnie że ma dzieci ale niech pozwoli mieć też innym a nie wkurza takimi wypowiedziami ,ważniaka udaje olać to my i tak będziemy walczyć o rodzinę a nie słuchać jego krytyki o in vitro, dla nas to jedyna pomoc i dość mamy zmartwień no nie:tak:pozdrawiam
 
reklama
cześć ja także obejrzałam facio nie zna się na rzeczy ,fajnie że ma dzieci ale niech pozwoli mieć też innym a nie wkurza takimi wypowiedziami ,ważniaka udaje olać to my i tak będziemy walczyć o rodzinę a nie słuchać jego krytyki o in vitro, dla nas to jedyna pomoc i dość mamy zmartwień no nie:tak:pozdrawiam
nie oglądałam ale mogę sobie wyobrazić. Mogę jeszcze dodać, że na pewno będziemy o wiele lepszymi rodzicami bo bardziej docenimy nasze szczęście :happy:
 
Do góry