reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

anula, kotuska&&&&&&&&&&&&&&&
otrzymałam info z kliniki, że 6 się zapłodniło, dr stwierdził, że raczej czekamy z transferem do wtorku aby powstała blastka. Mam nadzieję, że nie przedobrzy i choć dwa zarodki dotrwają do wtorku a potem zostaną z nami&&&&&&&&&&&&&. Lekarz będzie dzwonił w niedzielę lub poniedziałek to dam znać. Ostatnio też tak było i niestety tylko jednego (albo aż) udało się zamrozić i jednego podać- niestety żaden nie chciał wgryść się w mamusię:no:
 
reklama
Infinity mega ta beta ;) rozumiem ze to samo labo ?
Fasolkowa grunt ze cała 6 sie zapłodniona :)
Kotuska zgaga to dobry objaw ;)))))))) wiec beta bedzie jutro duża ;)
anulla mam nadzieje ze ty będziesz wtorowac koleżance w necie :) wiec 3mam kciuki, jutro zajrze do was dopiero wiecOrkiem jak mi sie uda bo jadę na zawody NW wiec ksiukaski za wszystkie babeczki

Aaaa ja dzisiaj zaszalalam kupiłam 3 pary butów (mąż dał przyzwolenie ) i wyjściowe dresy, bo cos czuje ze zwykle spodnie po stymulacji nie bedą sie nadawały :p
 
cześć kochane.ja właśnie wróciłam estradiol 3106 :szok: i pęcherzy ponad 50 szt wtym kilka które rosną dostałam ponownie leki w brzuchol i 2 tabletki na zbicie estradiolu.W poniedziałek kolejna wizyta i w środę ma być punkcja.Jakoś mnie to zdołowało :-(
Infinity super wynik
 
tajger wow :szok: to sporo! Trzymam Kciuki aby nie było co się dołować zaraz sexik na szkiełku i pochwalisz nam się pięknymi kropeczkami a potem cudną betą!
kotuska anulla ja nieustannie trzymam Kciuki za was i jutrzejszą beta:-)

Zazdroszczę wam dziewczynki że już jesteście na tym etapie:zawstydzona/y: mnie stres zjada i coś źle się czuję, jajcory bolą i jakieś skurcze mam małpowe:wściekła/y: spadek energii mi nie przeszedł a zaczęło się przy Encortonie:dry: nawet na przytulanki nie mam ochoty a to 11 d.c ! u mnie to zawsze owu była w tym czasie a teraz to już sama nie wiem co i jak. Ja się czuję jak bym zaraz @ miała dostać:szok:
ehh zaraz dwudziesty drugi ... i wszystko ruszy z kopyta.
 
KWIECIEŃ:

11.04.2014 Tajger podglądanko
11.04.2014 anuszka podglądanko przed crio

11.04.2014 dzidzik wysoka beta
12.04.2014 Kotuska wysoka beta
12.04.2014 Anulla wysoka beta
12.04.2014 Tola punkcja
14.04.2014 Heiza wizyta u immunologa
15.04.2014 Fasolkowa transfer
16.04.2014 Agaawa wizyta i dobór stymulacji
16.04.2014 Infinity wizyta pęcherzykowa
16~18.04.2014 Magda_7891 wizyta - zaczynamy
19.04.2014 Anulla wizyta
22.04.2014 Mimozama wizyta i rozpiska
22.04.2014 lady_margot wysoka beta + wizyta
22.04.2014 Agulla wysoka beta
24.04.2014 Infinity wizyta serduszkowa
24.04.2014 ema wizyta u gina prowadzącego
25.04.2014 montana8 wizyta kontrolna
25.04.2014 Genna wizyta i badanie hormonów
26.04.2014 Genna - start stymulacji
28.04.2014 AniaM wizyta - kolejne spotkanko z maluszkami
28.04.2014 Bernadka wizyta - rozpiska stymulacji
29.04.2014 Genna wizyta u anestezjologa

MAJ:

02.05.2014 Genna wizyta podglądanko
05.05.2014 ? - Genna punkcja
10.05.2014 ? - Genna transfer
12.05.2014 Kasik wizyta u immunologa
15.05.2014 ema wizyta w klinice i USG
 
Ja sobie dzisiaj uświadomiłam że w przyszłym tygodnia zaczynamy :szok:
Oby tylko @ przyszła planowo lub szybciej (o to proszę swój organizm, ostatnio mnie posłuchał żeby się spóźniła chociaż że dwa dni ;) spóźniła się trzy).
A dzisiaj miałam paskudny sen ... obudziłam się zapłakana :(
Oby to nie był sen proroczy.



No to wkońcu jakiś facet zobaczył jak to jest ;)
Bóle porodowe u facetów. Nie wytrzymali 2 godzin! - Sfora
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, bardzo dziękuję za trzymane kciuki ale niestety się nie udało. Wynik bety poniżej 0,1:-( Powiedzcie mi, ile czekałyście do następnej próby? Na pewno teraz trzeba odczekać żeby organizm wrócił do siebie. Ehhh...smutno mi ale będę dalej walczyć. Musi się udać w końcu!
 
reklama
Dziewczyny, bardzo dziękuję za trzymane kciuki ale niestety się nie udało. Wynik bety poniżej 0,1:-( Powiedzcie mi, ile czekałyście do następnej próby? Na pewno teraz trzeba odczekać żeby organizm wrócił do siebie. Ehhh...smutno mi ale będę dalej walczyć. Musi się udać w końcu!

Bardzo mi przykro :-:)-:)-:)-:)-:)-:)-(
 
Do góry