reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Agaawa, kasik36 , ilka_a
za wizyty &&&

ema51
za wysoka bete &&&
tak jak dziewczyny piszą, różnie to bywa ale jak zobaczysz że bedzie powyżej 0 to bedziesz sie cieszyc a ja razem z tobą

basia-krk
&&& za transfer

a ja dzis czuję sie o wiele lepiej ... 'czuje' tylko macicę, jak na @ i czasem kłuje podbrzusze ale miejmy nadzieję że to dobry znak
 
reklama
Dziewczyny, Witam sie po dlugiej przewie.po prawie pol roku postanowilismy wrocic po mrozaczki.bedzie to moje pierwsze crio po pierwszym nieudanym transferze w invikcie.mozecie mi podpowiedziec jak to terminowo i cenowo bedzie wygladalo? Na 11.04 mam umowiona wizyte w 19dc.dostane wtedy leki i w nastepnym cyklu ok 14 dc bedzie crio?
Podczytuje ostatnio regularnie i trzymam mocno kciuki za kazda z nas;)
 
My juz po wizycie i niestety mam cienkie endo 5 mm ,wiec dostałam estrofem 3x1 i w piątek mam sprawdzic czy urosło ( mam nadzieje ,ze ruszy i jednak dojdzie do transferu..

Zośka nie robiła wczoraj bety i chwilowo odcięła sie od neta ,zeby nie stresowac sie za bardzo ,dzisiaj wieczorem da znac co i jak ..
 
Dziewczyny, Witam sie po dlugiej przewie.po prawie pol roku postanowilismy wrocic po mrozaczki.bedzie to moje pierwsze crio po pierwszym nieudanym transferze w invikcie.mozecie mi podpowiedziec jak to terminowo i cenowo bedzie wygladalo? Na 11.04 mam umowiona wizyte w 19dc.dostane wtedy leki i w nastepnym cyklu ok 14 dc bedzie crio?
Podczytuje ostatnio regularnie i trzymam mocno kciuki za kazda z nas;)

Dokładnie to nie powiem co i jak wygląda, ale na swoim przykładzie mogę podpowiedzieć, że w rządowym programie jest to darmowe. Wizyty są refundowane. Ja byłam wczoraj - w 2dc i dostałam estrofem do przyjmowania. Teraz mam wizytę 26.03 i mam zrobić estradiol i progesteron. Od tych wyników zależy kiedy termin transferu. Jeśli będzie wszystko ok, to pewnie po 5 dniach transfer - bo miałam 5 dniowego zarodka. A dlaczego zgłaszasz się dopiero w 19dc? Może będziesz podchodzić na naturalnym cyklu, to jest wtedy trochę inaczej.
 
albo ma sie zglosic w miesiacu przed cyklem z crio i wtedy juz sie placi za wizyte, bo za darmo masz wizyty w cyklu transferowym i invitrowym. niektore kliniki chca dorobic i dlatego kaza przyjsc miesiac wczesniej
 
reklama
Do góry