reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Olusia mam 3 zarodeczki ,wiec jest szansa ze któryś przetrwa do crio :)

Kasik36 jesli chodzi o transfer to zapytała mnie jedynie czy mam owulacje i regularne miesiączki,kiedy powiedziałam ,ze tak to stwierdziła ze możemy podejść do crio ,sama nie wiem czy to dobrze ,ale zaufam pani dr.,mam nadzieje ,ze głupoty nie robię .

Anulla wcześniej przez wiele lat chodziłam do Dr Bogdana Kuli ,ale pózniej koleżanka namówiła mnie na Elblag i tam właśnie teraz jeżdzę nazywa sie dr Anna Bukato ,bardzo konkretna kobieta .
 
reklama
Olusia ,tak mamy blastusie :)

Zastanawia mnie tylko jedna rzecz ,bo podczas transferu maz był ze mną i jak skończył sie transfer ,powiedział mi ,ze chyba poszło cos nie tak bo dr i pielęgniarka dziwnie sie w pewnym momencie na siebie spojrzały ,i poprosiły drugi patyczek ,( nie mogła przesunąć zarodka w odpowiednie miejsce )wiem ze mam długa macice i w tylozgieciu przodopochyleniu ,ale większość lekarzy mówiło mi ,ze to nie ma znaczenia ,a moze szukam dziury w całym nie wiem juz sama..
 
Kasik36 nie wiem na jakich zasadach ,ale obecnie współpracuje z invicta w Gdańsku ,a wczesniej z invimedem i stad była moja decyzja w wyborze kliniki ..w elblagu pracuje w szpitalu i prowadzi gabinet prywatny ...
 
lekarka się jeszcze nie odzywa szał mnie weżmie ,:wściekła/y::angry:chyba jestem jeszcze gorzej zestresowana niż w poniedziałek:angry:
chyba posiwieje przez to wszystko,żeby tylko znalazło się w miarę racjonalne wytłumaczenie:baffled:
 
KasiaMakaronik wyobrażam sobie, że nie możesz się doczekać ale oni w tygodniu oddzwaniają po godz 19-tej. Do którejś dziewczyny lekarz dzwonił nawet po 21 :szok: Nie pozostaje nic innego jak uzbroić się w cierpliwość ale łatwo się mówi jak ja sama już siedzę jak na szpilkach :-) Kciukasy zaciśnięte :tak::tak::tak:
 
reklama
Do góry