reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Heiza ja bralam estrofem po punkcji.... :-)

Kasik
dobrze wiedziec... jednak czlowiek sie cale zycie uczy... ja mialam wysokie AMH...
 
Ilka, przykro mi bardzo, trzymaj się...
KasiaMakaronik - daj znać co lekarz powie, może jeszcze wszystko się odwróci i usłyszysz niedługo serduszko i będzie wszystko w porządku. Trzymam kciuki:)
 
Witam :)
Ja już po usg , jestem po 6 menopurach , jeszcze 3 dni kłucia mi pozostało , punkcja w poniedzialek :-) endometrium 10 - czemu takie duze??
 
KasiaMakaronik daj koniecznie znac co powie lekarz...

Muze tutaj wrocic, kiedys czesciej pisalam, potem przenioslam sie na inny watek i tam siedze... :-) ale zagladalam tutaj do was...

argissa trzymam kciuki by pecherzyki ladnie dalej roslu, by sie ladnie zaplodnily i dzielily... ile chcesz by tobie podali zarodkow?

Heiza to nie masz takiego zlego tego AMH ja mialam pierw 4,85 a przed zakwalifikowaniem sie do in vitra mialam 7,9 co dla mnie bylo:szok:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Heiza ale to sie chyba nie powtarza non stop... przed przystapien do kwalifikacji musze zobaczyc czy jestes zdolna wyprodukowac pecherzyki itp a potem chyba nie badaja.. :happy2:

argissa nie konieczie to decyzja lekarza... mi podali 2 zarodki... nawet z pania embriolog rozmawialam i tez byla za 2...

A w jakim celu bada sie estradiol po transferze? czy nie spada? i trzeba brac lek? czy po co? rozumiem progresteron i bete ale estradiol nie wiem..
 
Do góry