reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

argissa nie konieczie to decyzja lekarza... mi podali 2 zarodki... nawet z pania embriolog rozmawialam i tez byla za 2...
ale musza byc wskazania jakieś aby podac 2. Ja mam 29 lat , bardzo duże amh , pięknie sie stymuluje i szanse obliczone według dr są bardzo duże wiec podanie 2 jest bez sensu , tymbardziej ze ja sobie nie wyobrażam miec 2 dzieci w razie gdyby się powiodło :)
 
reklama
argissa ja rozmawialam z lekarzem i bylo ok... nawet sam mowil ze podajac 2 zarodki jest wieksza szansa ze ktorys sie przyjmie... tez mam duze AMH... pogadaj z lekarzem zanim bedziesz brala zarodeczka... :-)
 
kasik36 a moze tutaj chodzi o to by kase wydac no bo o co? co innego przy stymulacji by zobaczyc jak sie stymuluje i ile pecherzykow, ale po... no chyba ze lekarz mi kiedys to wyjasni jak sie spytam....:tak:
 
Ostatnia edycja:
Ja kiedyś czytałam wypowiedz lekarza z jakiejś kliniki i mówił, ze estradiolu po invitro nie robi sie bo nie ma on znaczenia klinicznego.
Z tego co wiem to estradiol w ciąży jest podwyższony więc może po prostu jest on tylko jakimś wskaźnikiem do weryfikacji wyników beta hcg i progesteronu. Choć moim zdaniem to dodatkowe wyciąganie kasy i bez sensu jest robienie badań 3 dni po transferze. W mojej klinice każą zbadać tylko beta hcg 12-14 dni po transferze.
 
Pobeczalam,powyzywalam sie na rzeczach martwych i stwierdziłam ,ze nie moge sie mazac bo to w niczym nie pomoze,biorę sie w garść bo w tym cyklu podchodzimy do crio o ile zarodeczki przetrwają po rozmrozeniu .Wczesniej pójdę do mojej dr do ktorej od jakiegoś czasu chodzę ,moze ona mi podpowie co mogło byc przyczyna ,bo w sumie ona najlepiej zna moja historie.
 
nika2000 hmm mozliwe a moze tez sie bada dlatego zeby ewentualnie dodac leki zeby za bardzo sie nie zmiejszylo endo... hmmm

ilka_a a ile masz jeszcze zarodeczkow? oo crio to super... teraz musi sie udac... :-)
 
ilka_a grunt to mieć plan, to trzyma w pionie :-) A Ty miałaś teraz transfer mrozaczka czy świeżaka po stymulacji? Bo z tego co się orientuję to po stymulacji trzeba odczekać conajmniej 1 cykl do crio.
 
reklama
Do góry