reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Hej. Czy przy estrofemie bolał was żołądek? Bo nie wiem czy to wiązać jakoś... I czy jeśli po @ mam przejść na dowcipnie to mogę to zrobić już jeśli mam właściwie już tylko takie plamienie końcowe a nie @ w całej okazałości??

jak si pisze z kom i nie patrzy to słownik potrafi niezłe cuda napisać:)
 
Ostatnia edycja:
Kasik, do mnie jak dzwonili to kazali jeszcze brać relanium. Łącznie 4 dni. Moze lepiej weź, nie zaszkodzi a może pomoże.

Ania świetnie, że kropeczka już z Tobą i to jaka?!!! Lepszej klasy już chyba nie ma. Niech tam sie ładnie zadomowi.
 
Danii dzięki, no to wzięłam, najwyżej będę miała bardziej kolorowe sny ;-):-D;-):-D;-):-D A powiedz mi jeszcze czy lutkę i estrofem bierzesz regularnie co 8 godzin czy tak na oko? Bo ja się przyznam, że brałam regularnie do dzisiaj a dzisiaj wszystko mi się popierniczyło i miałam sporą przerwę bo aż 12 godzin, co prawda w między czasie dołożyłam 2 lutki 100 i 4 podjęzykowe więc myślę, że mocno nie narozrabiałam :zawstydzona/y:
 
Kasik, takie równe 8 godzin to to nie jest, bo ni zawsze wstaje o 8 żeby ostatnia wziąć o 24. A na nic budzika tez nie nastawiam. Wczoraj pierwsza zwiększoną dawkę wzielam koło 18 bo mi sie skończyły i M musiał jechać po pracy po receptę i wykupić mi leki.
Ale normalnie to tak biorę koło 9, 16 i 23.
 
Dziewczyny czy wy macie luteine refundowaną? Płaczcie koło 30 zł czy koło 4? Słyszałam E moze być refundowana, a przy takich ilościach 160 zł co 4-5 dni to długo nie pociągnę.
 
Genna to udanego wypoczynku i przede wszystkim odstresowania ;)

Dziewczyny czy któraś z Was słyszała o wpływie l-karnityny na jakość nasienia? Ja teraz po za androvitem dla m kupiłam mu również l-karnityne bo niby ma wpływ na ruchliwość.
Ja poczyniłam dziś ważny krok :) - powiedziałam mamie o leczeniu bo nikt nic nie wie... ale kwestię in vitro jeszcze przemilczałam bo nie chciałam jej przyprawić o zawał :(


Mój mąż najpierw miał kurację menopouru a po zakończeniu brał suplement diety Test freak profesor mu nawet mówił że pomaga można kupić w sklepach dla sportowców i powiem wam dziewczyny mój mąż nie miał na początku w ogóle plemników w nasieniu .
 
reklama
Kasik widzę że Ania odpisala o dawce progesteronu więc już nie powtórzę się ;-)

Ania na mnie pierwsze relanium też nie działało ale to drugie to zwaliło mnie i cały wieczór przespałam jak zabita. Tylko gdy pies szczeknął to się zbudziłam :-) O której byłaś w klinice? Bo nam transfer zajął aż pół godz więc może już Cię widziałam? ;-) i który lekarz robił Ci transfer?
Mnie też brzuch boli jak na @ i miałam plamienie brunatne ale lekarz mnie uprzedzał że tak będzie ze względu na problemy przy transferze

Genna ja mam tak szybko wizytę chyba dlatego że mam zwiększone ryzyko ciąży pozamacicznej. Narciarstwo biegowe powiadasz? To jak nasza złota Justyna ;-)

Heiza, Magda u mnie mama, siostra i brat wiedzą i nam mocno kibicują :-) Mama nawet chciała bliźniaki :-D no i stwierdziła że skoro powstaje nowe życie to musi być w tym palec Boży :-)

Dani relanium jeszcze masz w organizmie więc możesz być jeszcze zakręcona

Montana o tych potach koniecznie powiedz lekarzowi. Co do męża to wydaje mi się że dostanie coś na prolaktyne

Ee jeśli komuś nie odpisałam to czekam na opr bo mało tomna jestem ;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry