reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Smerfeta ja testuje 5 marca ,kurczę wy wszystkie prawie na relanium ja nie dostałam :/ a jeszcze jedno bierzecie zastrzyk clexane ?? Ponadto mam 3*1 lutinus ,2* 1 duphaston ,kwas foliowy ,magnez b6 i omega med optima forte ..
 
Anulla suplementy diety takie jak DHEA, koenzym polecił mi doktorek ale to dlatego, że żadna komórka mi się nie zapłodniła na szkiełku. Resztę sama brałam, na własną rękę. Myślę, że do crio nie jest to potrzebne ale zapytaj podczas wizyty


Heiza Ty progesteron masz ładny i betkę większą. A brałaś Choragon czy Ovitrelle przed punkcją?

Kasik ja brałam Choragon. Jeżeli chodzi o telefon to dzwoni zawsze doktor Szczyptańska. Kasik ja jestem dobrej myśli pozytywne myślenie !!!!!:-)
A jeśli chodzi o suplementy dziweczyny ja biorę Doppel Herz Activ mama sprawdzałam w aptece składy i te wydały mi się bardzo dobre
 
Cześć laseczki, ale dzisiaj tu sie dzieje, 3 transfery, napewno udane, niebawem będziecie świętować.
Jeśli chodzi o klasyfikacje w Invimedzie to klasa I odpowiada AA a I-II klasie AB.
Heiza, oj Tobie kochana to ja dobrze wróżę :tak:

Kasik wygląda na to że mamy podobnie. Mi Dr S powiedział, żeby tej bety w ogóle nie brać do głowy bo często taka niska jest a potem niespodzianka. Ale doskonale wiem co czujesz, bo mimo wszystko to tez mnie martwi. Ale miejmy nadzieje ze będzie ok.
 
Kasik a Ty masz II weryfikację we wtorek? Nie w środę? Bo teoretycznie miałaś transfer dwa dni po mnie, a weryfikację tylko 1 dzien pózniej.
No u mnie w poniedziałek będzie wszystko jasne
 
Witam dziewczynki ;-), dawno nie pisałam, ale czytam was na bieżąco. I trzymam kciuki za każde transfery i testowanka :-).....Ja póki co dalej czekam do wizyty u mojego lekarza w celu omówienia dalszego planu działania. Ale powiem Wam że faktycznie stymulacja do in vitro to mega obciazenie dla organizmu, bo mialam transfer 29.01 a od mniej wiecej 2.02 noc w noc budzilam sie cala mokra, tak że musialam przebierac pizamkę, teraz dopiero od 3 nocy jest juz dobrze, nie zalewają mnie poty. Hmm nie wiem czy to dlatego że moja waga jest nie za wysoka (50-52 kg) czy cos innego mialo wplyw ze tak na mnie te hormony dzialaly, ale nigdy w nocy sie nie pocilam.
A i jeszcze cos w tygodniu naczytalam sie ze mezczyzni moga miec rowniez problemy z prolaktyna i dzis mnie tknęlo by wysłać mojego mężusia na badanie i wiecie co przy normie 4,04 - 15,2 ng/ml mój ma 19,72. A zaznaczę że ma słabiutkie nasienie. Jak myślicie czy dostanie coś na zbicie tej prolaktyny i czy ona może też mieć wpływ na żołnierzyki :sorry:.
 
Ostatnia edycja:
Montana koniecznie powiedz dr o podwyższonej prolaktynie męża ,bo na pewno w jakimś stopniu ma wpływ na płodność i moze po leczeniu nasienie sie poprawi ;) moj na poprawę brał i bierze androvit,bo uplynnienie było po wyżej godziny.
 
Montana koniecznie powiedz dr o podwyższonej prolaktynie męża ,bo na pewno w jakimś stopniu ma wpływ na płodność i moze po leczeniu nasienie sie poprawi ;) moj na poprawę brał i bierze androvit,bo uplynnienie było po wyżej godziny.

Moj też bierze androvit, kwas foliowy... Zastanawia mnie czy dostanie coś na zbicie typu bromergon.
 
Montana, mój znajomy, ci orWda miał raka jąder, ale pi tym wszystkim tez miał wysoka prolaktyne i normalnie dostawał Dostinex.
 
reklama
My juz w domku ,pęcherz miałam taki pełny ze szok,myślałam ze nie wytrzymam transferu ;) na 6 komórek 5 zapłodnionych ,jeden podany a cztery jeszcze na podgladanku czy dalej beda sie dzielić .
Dziewczyny podajecie klasę z literka ,u mnie jest tylko grupa czy cos takiego ,wiem tylko ze podany kropek jest I klasy ,a pozostałe I-II wiec za wiele nie wiem:/
Lika takie są oznaczenia w invimedzie, ja miałam podane 2 zarodki klasy I w 3 dobie czyli 8AA , tez miałam heparyne -Fraxiparine, to chyba standard invimedu, miałam tez medypred i estrofem aaa i matruella pharmaton

Smerfetko czyli testujesz 10dpt :) no i odrazu wizyta :) no mam nadzieje ze tylko taka po recepte na leki na podtrzymanie ciazy :)

No u mnie z tym śniegu po pachy to wiecie........ W całej szklarskiej działa jeden wyciąg ze śniegiem na stoku , gdzie jest go 5 m szerokości i 200 długości :) jest jeszcze ski arena-szrenica ale szału snieowego nie ma, raczej błoto sniegowe! Więc uderze w narty biegowe w tym roku

Ema wiosna pełną parą, więc cos z tego bedzie :) u Montany widze juz bocian sie zadomowiły :) i czeka by podrzucić pakunek:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry