reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

In vitro 2024 - refundacja

Generalnie jedna z dziewczyn na forum jak sie dowiedziała, że na niego trafilam ( bo to byl przypadek) powiedziala, że super bo on sie zna na macicy, a ja mam przecież te plamienia. No i się dopatrzył.
Najważniejsze że jesteś w dobrych rękach ❤️
Popytaj w innych szpitalach- moja mama w zeszłym roku miała usuniętego polipa w szpitalu na NFZ i czekała od wizyty dwa tygodnie
 
reklama
Nie wiadomo tak naprawde.
Dal mi dwie opcje - albo u niego na nfz i wtedy niestety pół roku, albo u niego prywatnie, to szybciej, ale 3500 pln.
Wiem, co czujesz. Przechodziłam to trzy razy. Za każdym razem to były najgorsze wiadomości jakie dostawałam w tej całej niepłodności. Bardzo mi przykro. Natomiast chce tylko powiedzieć, ze ja w cyklu po histero zaszłam w ciąże :).

Jeżeli chodzi o NFZ to ja miałam zabiegi na Karowej w Warszawie. Oni umawiają na dany cykl (dzwoni się pierwszego dnia miesiączki), ale wydaje mi się, że obsługują wyłącznie ze skierowaniami od nich. Jeżeli zależy Ci na tym, żeby zrobić szybko i na fundusz to zadzwon tam do nich może w poniedziałek i się zorientuj czy jest jakaś szansa zrobienia tego u nich? jak będziesz zainteresowana to daj znać, to poszukam Ci numeru do sekretariatu endokrynologii.
 
Dzieki dziewczyny za rady. Jednak chyba zdecyduje sie zrobić u tego lekarza, u którego byłam dziś.
Lekarze są różni i jednak chce mieć teraz to poczucie, że jestem w dobrych i profesjonalnych rękach, a nie, że po prostu trafię na kogokolwiek.
To dla mnie zbyt obciążające, że mamy tylko jeden zarodek, więc niech to będzie najlepiej jak się da.
 
Wczoraj 6dpt, sikany, czysty, nawet ch..o cienia (jak to na forum nazywacie) nie było, tak jak czułam. Okres przyjdzie jak tylko odstawie proga, czarna rozpacz, a naprawdę przez chwilę uwierzyłam ze będzie inaczej...nowa klinika, wynik etapu hodowli (etap embriologiczny) wyglądał obiecująco, świeży transfer, progesteron do nieba, antybiotyk przed...a i tak bobo nie będzie. Może już nigdy. Boli...
Dzięki za wsparcie i kontakt, muszę chwilę odpocząć i przemyśleć co robimy dalej.
Przykro 🫂 odpocznij, daj sobie tyle czasu ile potrzebujesz, aby wrócić do walki.
 
Dzieki dziewczyny za rady. Jednak chyba zdecyduje sie zrobić u tego lekarza, u którego byłam dziś.
Lekarze są różni i jednak chce mieć teraz to poczucie, że jestem w dobrych i profesjonalnych rękach, a nie, że po prostu trafię na kogokolwiek.
To dla mnie zbyt obciążające, że mamy tylko jeden zarodek, więc niech to będzie najlepiej jak się da.
Zrobiłabym dokładnie tak samo, jesli
Mój kolejny transfer się nie powiedzie to również zrobię zabieg u swojego lekarza. Na tym etapie trzeba mieć pewność, że zrobi nam to profesjonalista, niestety z lekarzami na NFZ to różnie bywa..
 
Dzieki dziewczyny za rady. Jednak chyba zdecyduje sie zrobić u tego lekarza, u którego byłam dziś.
Lekarze są różni i jednak chce mieć teraz to poczucie, że jestem w dobrych i profesjonalnych rękach, a nie, że po prostu trafię na kogokolwiek.
To dla mnie zbyt obciążające, że mamy tylko jeden zarodek, więc niech to będzie najlepiej jak się da.
Też bym tak zrobiła. Czasem jednak warto zapłacić i czuć się dobrze zaopiekowanym. Szczególnie w tej sytuacji, gdzie masz ogrom stresu. A spokój nie ma ceny..🫂
 
reklama
Do góry