reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Dziewczynki dziękuję Wam wszystkim za kciukasy i ciepłe słowa, jak na razie wszystko idzie ok. Mam co prawda jakąś małą torbiel (pierwszy raz w życiu) ale doktorek mówił, żeby się nie przejmować bo nawet jeżeli urośnie po stymulacji to podczas punkcji się jej pozbędziemy. No cóż, trzeba ufać swojemu doktorkowi :-) Dostałam rozpiskę jak brać zastrzyki (końskie dawki bo po 300 j Menopuru od dzisiaj przez 4 dni, później po 225 j przez 3 dni, najlepiej wieczorem, do tego rano przez 7 dni zastrzyk Gonapeptylu) i za 7 dni badanie estradiolu i progesteronu i decyzja co dalej, czy jeszcze stymulacja czy ustalamy datę punkcji. Wytłumaczył mi i tym samym uspokoił dlaczego zaczynamy stymulację w 7 dc, otóż Estrofem, który brałam zablokował cykl i właściwie dopiero w momencie, kiedy przestałam go brać można liczyć początek cyklu, czyli tak jakby dzisiaj był 3 :-) Wydałam dzisiaj 2660 zł. na leki i na tym na pewno się nie skończy ale spodziewałam się tego przy moim niskim AMH.

Smerfeta pogadaj ze swoimi pęcholami, żeby ruszyły z kopyta ;-):-)
 
reklama
A ja jestem dziś zadwolona ze swojego jajnika, chyba będę miała więcej oocytów niż ostatnio:tak:było dziś conajmniej 5 ale dr aż tak dokładnie nie zliczał, ale sama widziałam że sporo, ostatnim razem były tylko 3 widoczne.
Krew na estradiol i lh oddana, ale ja mam wyniki na następną wizytę, a wizytę mam w czawrtek ale dopiero na 18 bo jestem zapisana do Dr Cz gdyż mój idzie na urlop ale się nie martwię, bo punkcję będzie wykonywał dr Polaczek z Czech, szef wszytskich szefów z mojej kliniki:-D Za leki zapłaciłam dziś 1440 :baffled:
Punkcja planowana na sobotę ale to się okaze w czwartek

Smerfeta ładny wynik, idziemy łeb w łeb:tak:
Keki bardzo dobra z Ciebie kurka nioska, tyle jajec wysiedzieć.... wynik super:-D
 
A ja dziś mam wizytę o 17 w klinice. 3maj cie &&& aby to kwalifikacja była :-D
mam nadzieję że dziś się wszystkiego dowiem, co jak i kiedy
 
jutro jest mój 9dpt to już mogę iść na bete? ja miałam podane 3 dniowe zarodki i to jeszcze bardzo slabe. jeden 3komórkowy a drugi 2komórkowy. z rozpiski na pierwszej stronie wynika że dziś dopiero hcg zaczyna być produkowane.
 
reklama
Do góry