reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Ja czuję się fatalnie, jajniki mi tak pulsują ze mam wrażenie że zaraz pękną częściej sikam i jestem mega zmęczona ale to tez praca swoje robi
 
reklama
Nawet śmiać się nie mogę bo tak dol brzucha boli ale zniosę wszystko. Dzisiaj się dowiedziałam że koleżanka która juz ma jedno dziecko wrocila do kliniki po jednego mrozaka który został i udalo jej się robila betę i ma dzisiaj 200
 
Witamy sie z rana i kpc pozytywnych mysli slemy w Waszym kierunku! A&P

Napisane na GT-I8160 w aplikacji Forum BabyBoom
1465021756-1d1mld.jpeg


Napisane na GT-I8160 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To pierwsze dziecko ma z tego samego cyklu wiec można powiedziec ze ma bliźniaki z dwuletnia przerwa
Też mam koleżankę, która niedawno urodziła drugiego synka z 1 podejścia :) prawie dwa lata różnicy, a są identyczni :)

Anika śliczny zgrabny brzusiu :)

Witam sobotnio :) dziś miałam bawić na weselu przyjaciółki, ale odpuściłam, bo gdyby mi wody odeszły, to dopiero atrakcja by była :D ...noc jakoś minęła :) ide jeść śniadanko, robię pranie i ogarniam resztę porządków w domku :)
Miłego dnia Kobietki :*
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny,

anika11 - ale Ty zgrabna jesteś, brzusio też zgrabny.

Madziula_87 - pewnie, teraz to już lepiej wypoczywać, niż szaleć po weselach ;)

Bernadetta - co u Ciebie Kochana, jak się masz?

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny podczytuje was czasem ale brak mi sił na cokolwiek.
Hess przykro mi że tak cię obarczylam tym kalendarzem ale nie dam rade go prowadzić jestem w rozsypce byłam na pogrzebie dziadka (ojciec mojego taty) po powrocie od razu na tydzień do szpitala mały złapał zapalenie płuc i mykoplazme :-( ledwo w piątek wróciłam z małym ze szpitala wczoraj dostałam tel że umarła babcia (mama mojej mamy) nie mam już sił trafiło we mnie jakieś pasmo nieszczęść :-(
 
Do góry