reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

anika kochana ja na USG sie szykuje w srode:)) oby moje malutkie serduszko było i zrobiło mi niespodzianke...:)
z beta dałam sobie spokój co ma byc to bedzie :))

AAAAAAAAAAAAAAAAA Magdaa jest II krechaaaaa jejkuuu czekam z niecierpliwością na betę twoją:):***
mi taka krecha dopiero przy becie powyżej 200 wyszła;) wieć Twoja beta bedzie piekna!!!!

Kruca fixaaa same plusy polecą :) dziewczyny niedługo ten wątek zmienimy na ciążowy po in vitro;)+ naturals;p

A ja dzisiaj dla relaksu byłam włoski ściąć u fryzjerki i trochę humor mi się poprawił w nocy lekki ból po prawej str.nie zbudził gdzieś o 5 i zaczęłam płakać bo przypomniałam sobie wcześniejszą syt. o mojej ciąży pozamacicznej :(
 
reklama
Kaiina, to szanse minimalne na serduszko już, ale kto wie ;) najważniejsze, by pecherzyk był w dobrym miejscu zakotwiczony :)
Ps. Nie wiem, co js z ta beta pomieszalsm ;)
 
Moje kochane tak bardzo się boję. Boje się rozczarowania...poprzednim razem drugi test nic nie pokazał tu niby są 2 krechy i na jednym i na drugim. Boję się cieszyć, czas chyba w miejscu stanal. Mój gin.wypisal mi recepte na estrofem więc jestem spokojniejsza,mam tylko nadzieję że się przyda ;))
 
Dziś trzymamy mocno kciuki za piękną betę 24magda09 :)

LUTY


22 - 24magda09 - I pozytywna beta!!!

23 - Hess - usg genetyczne (w abonamencie)
24 - kaiiina - wizyta w klinice
25 - niebajka - ktg, przepływy, usg
26 - Hess - usg genetyczne + Pappa (prywatnie)
28 - niebajka - rodzi wg. USG
28 - anika11 - wizyta u gina prowadzącego ciążę

MARZEC

02/04 - niebajka - rodzi wg. kliniki
07 - niebajka - rodzi wg. OM
10 - anika11 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
11 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę
12 - Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
 
Witam,
Jestem z Wami cały czas, tylko lekko z boku bo u mnie nic ciekawego się nie dzieje:eek:

Magda teścik piękny, beta będzie formalnością:-) :)
Kaiiina trzymam kciuki za serduszkową niespodziankę:laugh2:
Kwiatuszku rzeczywiście jesteś ciekawym przypadkiem medycznym - liczę na to, że jednak ta beta nie spadnie tylko pięknie urośnie:-D
Bernadetta przykro mi, że beta spadła, ale masz jeszcze mrozaczki to szybko po nie wracaj:-) :)

Aniko mam pytanie - czy byłaś może na wizycie u pani R.B. ale tej drugiej starszej brunetki??? Moja (nasza) pani R.B poszła na urlop, wróci na początku marca, a ja mam wizytę we środę i umówili mnie do tej drugiej lekarki - nie wiem co robić do tamtej jestem przywiązana i wiem czego się spodziewać, a tu ktoś nowy:baffled: mam mieszane uczucia:confused: poza tym nie wiem czy jest sens jechać skoro nie mam wyniku histo-pat, sam opis histeroskopii wygląda dobrze, dlatego szkoda mi czasu i cyklu i łudzę się, że może już coś się ruszy... mam dylemat:zawstydzona/y:

A w ogóle to odnośnie Estrofemu to ja go brałam przy crio, a teraz do drugiej próby już się go bierze od 22 dc zanim ruszy stymulacja - takie są wytyczne w Gamecie, wcześniej tak nie było. Za to nigdy nie brałam Acardu ani pochodnych i w sumie nie wiem czemu:baffled: z ciekawostek napisałam na Bocianie do eksperta odnośnie mojego łyżeczkowania i odpisał, że w niektórych szpital robi się to rutynowo, ale on nie rozumie dlaczego!!! Trochę mnie to martwi... Jutro chyba dryndnę do kliniki i zapytam czy jest sens przyjeżdzać bez wyniku wycinka:baffled: ale Wam nasmęciłam:errr: nic, zmykam i czekam na same dobre wieści:biggrin2:
 
reklama
Do góry