reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Jutro trzymamy kciuki za Hess i dobre wyniki na usg oraz piękne widoki :)

LUTY

23 - Hess - usg genetyczne (w abonamencie)

24 - kaiiina - wizyta w klinice
25 - niebajka - ktg, przepływy, usg
26 - Hess - usg genetyczne + Pappa (prywatnie)
28 - niebajka - rodzi wg. USG
28 - anika11 - wizyta u gina prowadzącego ciążę

MARZEC

02/04 - niebajka - rodzi wg. kliniki
07 - niebajka - rodzi wg. OM
10 - anika11 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
11 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę
12 - Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
 
Bernadetta, uda się!!!

Magda, ja teraz tez mam pod serduchem blastke niiby najsłabszą z całej trójki ;) klasy klasami, a nasze Maluchy swoje wiedzą ;)
 
hesss pieknych widoków jutro życzę:)))
Anika ja jestem tego zdania że w macicy nasze maluszki czują sie najlepiej:) nawet najsłabsza klasa może się pieknie zagniezdzic;)))
 
Hess kochana po wizycie od razu pisz szczegóły jak tam twój bobasek; )) Bernadetta ja nawet nie wiedziałam że zarodki trzymają do 7 doby. Zobaczysz że wszystko będzie ok ;)) ty już po @?? Nie zaczęłaś brać leków w od tej @? Czyli startujesz w marcu tak? Teraz zbieraj siły. Dziewczyny z innego wątku polecają super film tak dla relaksu a przede wszystkim aby uwierzyć więc sama go obejrzę; )) The Secret ;))
 
Hess kochana pięknych widoków no i oczywiście kciuki mocno zaciśnięte by na usg wszystko z maluszkiem było ok :-)
Magda jestem w trakcie @ na piątek umawiam wizytę i od razu do dzieła na naturalnym cyklu chyba że tym razem lekarz zdecyduje inaczej ale poprzednio zawsze na naturalnym i na koniec ovitral żeby pękł pęcherzyk o czasie i tyle, tylko że wtedy za każdym razem nie było co włożyć teraz mam nadzieje że będzie inaczej. Poza tym wolałabym od razu nie czekać bo może jeszcze zdążę w razie czego podejść po raz kolejny.
 
reklama
Do góry