reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Jutro trzymamy kciuki za anika11 i jej wysoką drugą betę i za wysoką betę 24magdy09 :)

STYCZEŃ

22 - anika11 - II pozytywna beta!!

23 - kaiiina - wizyta w trakcie stymulacji
27 - KasiaMakaronik - wizyta u gina prowadzącego ciążę + diabetolog
28 - Witch320 - I pozytywna beta !!
29 - Hess - USG ciąży

LUTY

05- Madziula_87 - połówkowe
08 - Madziula_87 - połówkowe (prywatne)
12 - Hess - wizyta u gina prowadzącego ciążę
12 - KATE23 - anestezjolog
13 - Madziula_87 - wizyta u gina prowadzącego ciążę
15 - KATE23 - histeroskopia
18/19 - KasiaMakaronik - wyprawa do szpitala w Olsztynie
 
Ostatnia edycja:
Anika trzymam dziś kciuki za Ciebie,na pewno masz "stresa" ale wierze ze wszystko jest dobrze i beta pięknie przyrasta. A wynik już jest w labo.ale nie chcą mi podać przez tel.i muszę tam jechać więc chyba dopiero po południu pojade. Ale kochana ja wiem co tam będzie i nie chce nawet na to patrzeć...ogólnie wszytko pod górkę; ( mąż miał wypadek w tamtym tyg.niestety auto skasowane a do pracy potrzebny bus, musieliśmy wziąść kredyt na autko a myślłam że trochę wyjdziemy na prostą ale zawsze coś. Pięknie zaczął się ten rok
 
Cześć dziewczyny ;-)Pisałam na innym wątku ale dostałam zaproszenie tu więc piszę 20 miałam punkcje i czekam na transfer który jesli będzie wszystko ok przewidują na poniedziałek jestem już po jednej udanej próbie synek Nataniel ma 19 miesięcy oraz 2 nieudanych i 3 nieudanych criotransferach. Pozdrawiam wszystkie forumowiczki i gratuluję tym które już znają wynik bety ;-)
 
reklama
bernadetta witamy i trzymamy kciuki;) napisz coś więcej o sobie ??:)
Gratulacje już synusia:))

Dziewczyny powiedzcie mi proszę jak to jest dokładnie z tą punkcja??? jak się na nią przygotować?
ile musi wynosić estradiol żeby można już było pobrać komórki ??? czy wtedy musi być mąż ze mną żeby oddać nasienie ? jak to wygląda:)
 
Do góry