reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Dziewczyny, właśnie odebrałam wynik! Niemożliwe! O 14.50 mam wizytę, 250 km przed nami...
O 9 pobrano materiał, potem usłyszałam, ze wynik będzie w czwartek... dostałam nr do Pani Stenii z mikrobiologii i przez tel ja ublagalan... powiedziała, ze może się uda, mam dzwonić o 11.30. Udało się, a moja cudna Pani Stenia metr 40 w obcasach życzyła powodzenia i powiedziała "będzie dzidzia" :) A ja nic nie mówiłam, ze to do ivf...
To mój anioł :))))
 
S
Dziewczyny, właśnie odebrałam wynik! Niemożliwe! O 14.50 mam wizytę, 250 km przed nami...
O 9 pobrano materiał, potem usłyszałam, ze wynik będzie w czwartek... dostałam nr do Pani Stenii z mikrobiologii i przez tel ja ublagalan... powiedziała, ze może się uda, mam dzwonić o 11.30. Udało się, a moja cudna Pani Stenia metr 40 w obcasach życzyła powodzenia i powiedziała "będzie dzidzia" :) A ja nic nie mówiłam, ze to do ivf...
To mój anioł :))))
Suuuuuuper Anika trzymam z całych sił kciuki za twoją wizytę
 
Hej,
Anika dzieki za wiadomość o badaniach:cool2: a napisz mi proszę w wolnej chwili jakie koszta są tych badań i czy wszystko robiłaś w Gamecie? Bo mi się nie widzi jechać tam specjalnie na badania za które i tak muszę zapłacić:dry: a w piątek mam zadzwonić bo będą coś wiedzieć odnośnie kasy z NFZ i wtedy może mnie umówią na wizytę:eek: mam skierowanie na badania od dr Banach ale z czerwca, są tylko te stare Hiv itd, więc i tak by mnie nie urządzało -zobaczę co mi powiedzą :dry: WIELKIE KCIUKI DLA CIEBIE - uda się:laugh2: swoją drogą cudowna ta pani Stenia:-) :)

Hess do Ciebie tez mam prośbę o ile to nie problem - ile zapłaciłaś za komercyjne podejście w Novum bo ja kombinuje, że jak program wygaśnie a ja nie zajdę w ciążę to może w następnym roku bo w tym nie dam rady finansowo pojadę do Novum:cool2: czy tam jest jakiś pakiet "do skutku" czy cuś znaczy ileś prób? a czemu nie miałaś refundowanych leków?? komercyjnie nie da rady? trzymam kciuki:laugh2:

MadziulkaRz gratuluję Synka, szkoda że Bidulka męczą kolki, ale spokojnie wszystko przejdzie:laugh2: te uczucia po porodzie są niedoopisania, ja chyba dlatego, że wiem jak to wszystko smakuje, tak bardzo tego pragnę:blink:

24magda09 fajnie, że wracasz do gry i nie musisz przechodzić wszystkiego od nowa tylko odbierasz Eskimoska:laugh2:
kaiina witam i życzę powodzenia:cool2: zastrzyki nic miłego, ale wszystko można przeżyć:biggrin2:

zmykam bo niedługo do pracy:eek: żeby tak mi się chciało jak mi się nie chce to byłoby super:ninja2: pozdrawiam:biggrin2:
 
KATE23 - w Novum nie ma żadnych pakietów do skutku itp. Po południu podeślę Ci ich cały cennik, jak go zeskanuję.
Leków refundowanych nie mam już, bo refundacja jest na 3 cykle, a te wykorzystałam już na podejście w ramach programu. Ale np. zostało mi 1 Cetrotide po MZ, od OlaSZy odkupiłam Menopur po refundowanej cenie, więc nie było aż tak źle. No i faszerowali mnie o połowę mniejszymi ilościami leków niż w MZ. Ja jeszcze transferu nie miałam, ale razem z nim w chyba 13-14 tys. powinniśmy się zamknąć. Po południu zajrzę też do swoich kosztorysów, bo wszystko skrzętnie notuję, hehe.
Co do badań (tylko, że ja całą procedurę od nowa przechodziłam) to większą część udało mi się zrobić na NFZ i w ramach abonamentu w Lux Medzie. Poszłam do internistów i dali mi co mogli :D. A czego nie mogli, to już prywatnie zrobiłam i mąż (on też maraton po internistach uskuteczniał).
 
Dziewczyny, nadal w to nie wierzę, ale się udało! Transfer 12 stycznia!!! Jak to się wszystko udało zgrać, to nie ogarniam... ;)
 
reklama
kurka wodna a nie mówiłam ze sie uda... ANika super:cool2:
Kochane z kad m bierzemy ta sile do walki o to nasze upragnione szczescie ... ile to kobieta jest w stanie przejsc ...
 
Do góry