reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Gratuluję Madziulka Rz; ) duży chłop niech rośnie zdrowy ;) Madziula 87 i jak już po wizycie???? DW87 to twoje 1 podejście czy to już crio?oby czas do wtorku zleciał szybciutko; )
 
Madziulka, gratuluję :-) Niech synek zdrowo rośnie ;-)
Magda, to będzie już mój 9 transfer :-( Zblizam się ku końcowi, mamy dwa ostatnie mrozaczki. W nich nadzieja.
 
Kochane jestem jestem :-) ...dziś na wizycie razem z Emkiem zobaczyliśmy 5-cio centrymetrowe brykające Maleństwo :rofl2: ...ma rączki, nóżki - przypomina coraz bardziej człowieczka - jest cudowne :rolleyes: ...szyjka też trzyma - wszystko w jak najlepszym porządeczku :-) ...z lutki pomału schodzę, a genetyczne i test Pappa za tydzień 4.12 u innego Lekarza ;-) ...już nie mogę się doczekać! ...a Wam życzę Kochane dużo sił do walki i podobnych widoków! Do boju Kobietki! Zaciskam kciuki i podsyłam te rozbrykane Maluszkowe &&&❤&&&
 
DW87 a zabierasz parke czy na razie jednego?silna babka z ciebie. Musiałaś pewnie dużo wycierpiec ale przecież do jasnej cholery musi się wkoncu udać. Jak się czujesz przed tym transferem?
 
DW87 twój nick to twoj rok urodzenia? bo jeśli tak to jesteś młodsza o rok ode mnie. Jeśli mogę zapytać to gdzie tkwi problem u ciebie czy męża? Kurcze tym razem musi się udać nie może być inaczej!!!!!
 
reklama
Tak Magda, mój nick to mój rocznik :-) Staram się być silna, podchodzić do tego z dystansem. Ale jak widzę betę negatywną to bardzo cierpię. Bierzemy po jednym maluchu, tak dr doradzał. Generalnie, lekarz mówił, że w moim wieku, z moim wynikami powinnam być w czwartej ciąży. Nie wiemy konkretnie co jest nie tak? Ja mam niedoczynność tarczycy, ale tsh i ft4 w normie. Dwa na osiem transferów były z beta pozytywną ale niestety na chwilę :-( raz biochemiczna, raz pusty pecherzyk ciazowy :-( Robilam dużo badań, byłam u immunologa. Badalismy kariotypy i wszystko jest ok. W rodzinie co chwilę ktoś w ciąży albo ktoś rodzi...a my stoimy w miejscu.
 
Do góry