reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
niebajka - wczoraj mnie ćmiło pół dnia podbrzusze i kulo w lwem jajniku, dziś mnie tylko ćmi , jak na @. W cyckach objawów brak. A u Ciebie jak?
 
Dziewczyny dobry film, nie smutny! Ksiazka, muzyka;) damy rade:) ja dzisiaj w koncu wychodzę z domu:p oszalec można w tych 4 ścianach!
Hess nie pitol nic o 3 stymulacji! Nie ma teraz miejsca na takie rzeczy:) Kropek podslu****e;)
 
Ja jutro wychodzę, bo inaczej można zwariować, hehe. Objawów zero teraz. Nawet jakoś tak co sekundę nie myślę o tym, najwyżej co minutę, hehe.
 
Odpoczywamy aż do środy :)


Kalendarz


CZERWIEC

24 - KasiaMakaronik - I pozytywna beta!!
24 - niebajka - I pozytywna beta!!
24 - KATE23 - ustala nowy plan działania
25 - Madziulka Rz - spotkanie z maluszkiem
25 - enni - badania prenatalne
26 - KasiaMakaronik - II pozytywna beta
26- niebajka - II pozytywna beta
26- Hess - I pozytywna beta
30 - DW87 - wizyta przed criotransferem
30 - Hess - II pozytywna beta + wizyta u lekarza

LIPIEC

03 - anika11 - wizyta kwalifikacyjna
 
Ostatnia edycja:
Hess przeraza mnie ten kalendarz:D
Gdzie sie dzis wybierasz?
U nas wczoraj wieczorem byl polmaraton i zablokowali pol miasta... tluklismy sie samochodem po takich dziurach, zeby dostac sie do domu, ze pozniej zalowalam,ze wyszlam :(
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie było mnie w domu a nie lubię z tel pisac , otóż następne podejście na jesień ,bo sa straszne kolejki a w tym czasie mamy zrobic kariotypy i badania genetyczne i mam pytanie mozna zrobic te badania na NFZ ? Ogolnie mówił ,ze widac ,ze kiepsko stymulowalam a ja na to ,ze w invimedzie miałam dobry wynik 11 dojrzałych komórek i 4 blastocysty z tego najsłabsze to były 3 ab a on ,ze zle dobrane dawki menopuru miałam widocznie i nastepnym razem bedzie większa dawka ... Nie powiedział mi nic czego nie wiedziałabym sama :( a badanie to ja zasugerowałam i on potwierdził tylko [emoji19]
 
Do góry