reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Hess ja na pewno w środę zrobię betę
a ja dziewczyny nic zero objawów w pracy przerąbane jak zawsze pełno pracy chociaż staram się kontrolować żeby czasem się nie szarpnąć ,troszkę mnie przeraża ten brak objawów ,ale trzeba czekać cierpliwie:rofl2:
 
reklama
Kasiu u mnie to samo:/ oby to byl dobry objaw:) czyli testujemy razem.

Dbaj o siebie bardzo!! Ktos zaufany w pracy wie? Zeby mogl Cie jakos odciazyc?

Hess mam nadzieje ze te pokluwania to juz Twoj Kropek ochoczo sie zakopuje:)
 
KasiaMakaronik - jak to dziewczyny mawiają, brak objawów to też objaw ;) Będzie dobrze, w końcu jesteśmy Muszkieterkami i czerwiec będzie nasz!!

kasik36 - no widzisz, nawet nie wiesz co Cię omija. Nasza trójca raźno prze do przodu !!! A co u Ciebie Kochana?

niebajka, KasiaMakaronik - czyli testujecie razem 24.06, potem 26.06 (już razem ze mną) !!
 
Dzisiaj trzymamy kciuki za ilkę i osę :tak:


Kalendarz


CZERWIEC


19 - ilka_a - wizyta u lekarza
19 - osa87 - ustalanie planu działania


24 - KasiaMakaronik - I pozytywna beta!!
24 - niebajka - I pozytywna beta!!
24 - KATE23 - ustala nowy plan działania

25 - Madziulka Rz - spotkanie z maluszkiem
25 - enni - badania prenatalne
26 - KasiaMakaronik - II pozytywna beta
26- niebajka - II pozytywna beta
26- Hess - I pozytywna beta
30 - DW87 - wizyta przed criotransferem
30 - Hess - II pozytywna beta + wizyta u lekarza
 
Hess zagladam do Was czasem ale ostatnio malo czasu bo rozpoczal sie sezon i pomagam M prowadzic nowy biznes. Tzn nowy dla niego bo ja juz sie tym zajmowalam ;) Junior rosnie jak na drozdzach, wazy juz ponad 6 kg i od dwoch dni (odpukac) ladnie spi w nocy bo od 22 do 6, oby tak juz zostalo ;)
 
reklama
Do góry