reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Dziękuję dziewczyny za wsparcie, wiem ze mnie jeden czy 2 miesiące czekania nie zbawi. Trochę już ochlonelam ale to tak zawsze jest u mnie ze się szybko na coś nastawiam czy są to wakacje, wesele jak się wkrece ze to będzie tak i tak to koniec. Mąż mnie zawsze sprowadza na ziemię i jak mantre powtarza nie nastawiaj się bo może być inaczej :-D trochę pokory mi się przyda...
 
Ilkaa w Invikcie takie kolejki? Kariotypy i inne badania genetyczne mozna zrobic na nfz, ja robilam. Zalatw sobie skierowanie od gina lub rodzinnego do poradni genetycznej. W Invikcie przyjmuje genetyk na nfz, bardzo mila pani chyba Ochman ma na nazwisko, jezeli nie pomylilam z immunologiem ale immunolog chyba miala na imie Suchanek. Niestety sa duze kolejki. Skierowanie musisz miec dla siebie i dla M bobadania powinniscie zrobic razem. Wizyty tez musisz umawiac dwie pod rzad ale i tak wchodzicie razba em. Mozesz juz jutro zadzwonic do Invicty i sie umowic, powiedz, ze masz skierowanie na nfz a w miedzy czasie je sobie zalatw, wazne, zeby kolejka juz Ci leciala.
 
Dzięki Kasik36 ,w takim razie jutro juz zadzwonie i sie zapisze . Co prawda mamy teraz troche czasu ,ale wole juz działać skoro takie kolejki do genetyka ;) fajnie ,ze jest mozliwosc zrobic to na NFZ :)
 
Muszkieterki, jak sie macie:) do raportu proszę! jedna po drugiej :)

przyszły tydzień przyniesie wiele pozytywnych wieści i nie będzie inaczej :))

osa, może w takim razie razem bedziemy startowac:) bedzie razniej:)

ilka, wkurzające to jest, ze wiele par jest juz w programie, a przez kolejki musi czekac:/ ech:/ dobrze, ze macie w tym czasie porobic badania, nie bedzie to zatem tylko czas stracony!

Hess, jak już lipiec będziesz rozpisywac, to wpisz mnie na trzeciego :)

dziewczyny, poiwedzcie mi co i w jakich ilościch suplementowałyście/suplementujecie?
 
Hess pamiętam, że ja po transferze też czułam jakieś dziwne bóle w jajniku i ogólnie bałam się, że to znak zbliżającego się @. Więc może to dobry znak :) W końcu każda z nas jest inna, inaczej się czuje. Nie myśl o trzeciej stymulacji - pisałam Ci przecież, że same pozytywne odczucia - radość, miłość, szczęście i rozmowy z brzuchem do jasnej ciasnej! Inaczej pojadę do Ciebie i kopnę Cię w 4litery:-) uda się!
 
KasiaM, Hess jak tam u Was? U mnie wczoraj byly skurcze:/ dzisiaj jade zrobic poziom progesteronu. Caly czas boje sie, ze jest za niski.
Cala noc snilo mi sie, ze jadlam estrofemi nie dzialal, bo to byla wersja dopochwowa.. masakra :/
 
niebajka - skurcze nie muszą oznaczać nic złego. Nie wiem też czy na progesteron nie jest za szybko? Ale zrób, jeżeli to Cię uspokoi.
Ty to masz sny.. Ale i tak Cię przebiję :p kilka dni temu śniło mi się, że urodziłam - oczywiście żadnej wyprawki, ubranek, pieluszek, na dodatek moje dziecko już mówiło i ... jadło ogórki kiszone prosto ze słoika. Czy to dobry znak?:-D
 
reklama
OlaSzy z kliniki mam takie zalecenie zeby go zrobic. Dzisiaj 6dpt, poprzednio robilam tak samo. Nie znam się na tym kompletnie;p

Hahaha sen mialas super! Ogorki kiszone-no ladnie:)
Przebilas mnie :p
Ale powiem Ci ze malutka coreczka kolegi, uwieeelbia kiszone ogórki (nie ma 2 lat) - moze Twoje dziecię tez szybko polubi:)? dla mnie kiszonh byl koszmarem dziecinstwa:p
 
Do góry