reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Jestem załamana :-( lekarz kazał odczekać jeszcze a jego tekst Państwo się bardzo spieszy, no tak od 2011 próbuje zajść i dotrzymać ciążę i ja się spieszę haha.
 
Osa87 - wiem, że jesteś rozczarowana, ale może lepiej poczekać jeszcze z miesiąc. Więc co czujesz, ja czekalam 3 miesiące, bo ciągle coś było nie tak. Ale w końcu się doczekacie.
 
KasiaMakaronik czekamy z Juniorem na Twoja wysoka bete. Moze bedzie dziewczyna dla Juniora? no dobra mlodszy kumpel tez ewentualnie moze byc ;)

Osa ivf uczy pokory i cierpliwosci, nie ma sie co spieszyc. Jeden miesiac juz Was nie zbawi ;)
 
Kasik ale mnie rozbawiłaś:-D bardzo bym chciała jak tu każda z nas żeby się w końcu udało najgorsze Kasik że brak objawów i znów mam lekką chandrę:-(
Osa tak jak napisała Kasik. Ja na swoją upragnioną ciążę czekam ponad 14 lat także wytrwałości kobietko:tak:,ale nie życzę nikomu tak długiego czekania:no:
 
KasiaMakaronik - jesteśmy we trzy, musi nam się udać! Każda ma swoje objawy lub ich brak, bo każda jest inna, ale za to finał będzie ten sam ;)
 
KasiaM trzymam mocno kciuki! Nie lam sie brakiem objawow:) moj N stwierdzil, ze tyle kobiet nie ma zadnych objawów ciąży, ze to tez objaw:) byleby do srody!
 
reklama
Do góry