reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

montana gratuluje jeszcze raz coreczki :tak:

Kotuska imie ladne.... Oleńka... :D moja imienniczka... :tak:

Ja tez juz zaczynam sie zastanawiac nad imionami... mysle jak dziewczynka to Zuzia, Hania, Nataszka, Emika hmm i nie wiem jakie jescze... a chlopczyk to Marcin, Krzysiu, Kuba, Emilek, Fabianek, Grześ, Michal...
 
reklama
Anulla ja na początku też wcinałam mięso, na słodycze nie mogłam patrzeć, a teraz mam zupełnie odwrotnie. Dobrze że koleżanka z pracy siedząca naprzeciw ma takie same smaki bo inaczej nie wytrzymałybyśmy ze sobą :-D

Olusia ale Ty masz tyle typów i pytanie czy będziesz umiała się zdecydować? ;-) choć w sumie masz sporo mrozaczków więc jest szansa że wszystkie imiona wykorzystasz ;-):-D

Magda mój M to właśnie chce mi zrobić psikusa w urzędzie! Ale niech o tym zapomni bo już mu zapowiadam że wyślę z nim siostrę ;-)

A moim typem na dziewczynkę jest Alicja :-)
 
smerfeta wlasnie bedzie bardzo trudno sie zdecydowac jakie imie dac... najpierw bym chciala poznac plec a potem bede myslec.. ale na 1 rzut to chyba pojdzie Zuzia albo Hania lub to i to jak sie okaza ze to dwie dziewczynki... odnosnie chlopca to chyba jednak Emilek albo Michalek... no ale zobaczymy....

a Alicja tez ladnie...:tak:
 
Dziewuszki czy może mi ktoś odpowie na pytanie jak tj z długim protokołem... Bo jakim mniemam takowy teraz mieć będę. Doktorek zrobił usg i te moje plamienia już się wyjaśniło skąd są... Sprawa się rypła bo pełno pęcherzyków niepopękanych na jajcokach. Dał mi anty na miesiąc. Coś nie wydaje mi się, że mi po miesiącu to dziadostwo zejdzie, ale Dr twierdzi że zejdzie... Mam się pojawić pod koniec antyków i zobaczymy bo powiedział o zastrzykach na 14 dni... Czyli miał na myśli gonapeptyl tak? Kurde mam załamkę... Zawsze mam pod górkę wiec czemu się dziwię, że teraz nie jest inaczej?
Jak wygląda długi protokł? Czy mogę brać podczas antyków ten INOFEM i resztę suplementów? Czy INOFEM można brać 2 razy dziennie? Mam PCOS dziadowskie!!!!!!!! Pomóżcie ;-)
 
Smerfeta, oj ja z moim m to chyba mamę wyśle ;) bo jeszcze będzie historia jak u Kasik hihi ;)
Boziu dopiero miałam stres przed stymulacja, a tu od 13.10 zaczynam szkołę rodzenia, szok!
 
Magda_7891 - prosze wpisz mi wizyte przed crio na 04.10. Te z 02.10 oczywiscie mozna usunac.
Jestem w szoku, ze udalo mi sie umowic wizyte na sobote i to w dodatku u profesora. Mam tylko nadzieje, ze @ nie postanowi zastrajkowac i sie nie przesunie.
 
PAŹDZIERNIK:

01.10.2014 Montana wizyta w klinice USG połówkowe
01.10.2014 Kristin@ wizyta USG

02.10.2014 Kotuska USG prenatalne
02.10.2014 Anulla wizyta u gina prowadzącego
03.10.2014 Olusia badania prenatalne
03.10.2014 Madziula 87 wizyta przed crio
04.10.2014 Jazzabell badania prenatalne
04.10.2014 Marikka wizyta przed crio
08.10.2014 Medalikara prenatalne
08.10.2014 Kotuska wizyta u gina prowadzącego
08.10.2014 Kasik wizyta u genetyka
09.10.2014 KasiaMakaronik wizyta
14.10.2014 Hania wizyta
15.10.2014 Agaawa USG połówkowe
23.10.2014 Madziulka Rz wizyta u immunologa
27.10.2014 Syllka badania prenatalne
30.10.2014 Kasik wizyta u gina prowadzącego


Dołączam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
Tola ja nie pomogę, szłam długim protokołem, ale brałam antyki od 18 lipca do 15 sierpnia bez przerwy, w trakcie miałam zastrzyk wyciszający 8 sierpnia - Decapeptyl Depot (zamiast właśnie 14 dni kłucia), no i po odstawieniu antyków przyszła @ i w 2 dc zaczynałam stymulkę Menopurem 150 jedn., jak u Ciebie nie mam pojęcia! :confused:
 
reklama
Tola
Długi protokół to taki kiedy w trakcie brania antyków a konkretnie od 16 dnia ich brania zaczynasz brać gonapaptyl , potem przychodzi @ i nadal bierzesz gonapeptyl tylko na początku co 2 dni a potem codziennie i jakos miedzy 5 a 10 dc zalezy jak twoj progesteron zaczynasz wlasxiwą stymulacje , a co do infolicu to nie wiem , chyba możesz brać do końca stymulacji czyli do zastrzyku na pęknięcie , nie brałam tego org moze ktoś kto brał to sie wypowie .
 
Ostatnia edycja:
Do góry