reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Olusia
Widzę ze spać po nocy nie możesz.... ja tez tak mialam w początkach ciąży a potem to nocy na sen brakowalo i z lozka wychodzilam o 12 w poludnie i to z oporami :) i niestety dlugie spanie zostalo mi po ciąży. Ale na szczęście moja Hania jest tak laskawa ze wstajemy przed 11 nieraz później :)
 
PAŹDZIERNIK:

01.10.2014 Montana wizyta w klinice USG połówkowe
01.10.2014 Kristin@ wizyta USG

02.10.2014 Kotuska USG prenatalne
02.10.2014 Marikka wizyta
02.10.2014 Anulla wizyta u gina prowadzącego
03.10.2014 Olusia badania prenatalne
03.10.2014 Madziula 87 wizyta przed crio
04.10.2014 Jazzabell badania prenatalne
08.10.2014 Medalikara prenatalne
08.10.2014 Kotuska wizyta u gina prowadzącego
08.10.2014 Kasik wizyta u genetyka
09.10.2014 KasiaMakaronik wizyta
09.10.2014 Hania wizyta
15.10.2014 Agaawa USG połówkowe
23.10.2014 Madziulka Rz wizyta u immunologa
27.10.2014 Syllka badania prenatalne
30.10.2014 Kasik wizyta u gina prowadzącego


Dołączam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Medalikara super! gratuluję córeczki :tak::-)

A co do Luteiny to nie jest tak że jest ona 'niepotrzebna' po 12tc. W pierwszym trymestreze zanim pewne funkcje przejmie łożysko (które dopiero się kształtuje) dla bezpieczeństwa i podtrzymania ciąży uzupełnia się progesteron lekami. Po I trymestrze łożysko jest w pełni wykształcone i sztuczne uzupełnianie PRG w większości przypadków nie jest konieczne i nie ma sensu (naturalnie hormonu jest tak dużo że leki nie robią żadnej różnicy).
ALE - są wskazania do jej przyjmowania w dalszej ciąży - głównie w przypadkach jej zagrożenia czy też jako profilaktyka przedwczesnego porodu. Ja będę przyjmować do 34tc ponieważ mała wolniej rośnie oraz z testów PAPPA wyszło mi ok. 40% ryzyko porodu przedwczesnego.
 
Dzień dobry :-)

Medalikara gratuluję córeczki! No proszę, prawie same babeczki będą :-D
Mamy chłopca chyba tylko od Genny prawda? Czy o kimś zapomnialam? Reszta dzieci jeszcze nam się nie objawiła ;-)

Infinity czyli jednak białko ważne :-) jedz na zdrowie :-)

Dziewczyny ja też nadal biorę lutke i dupka. Lutka 2x100 a dupka 3x1. Też slyszalam od koleżanek które miały choćby małe komplikacje że dodatkowy progesteron biorą w inny celu niż uzupełnienie PRG który produkuje łożysko. Nadal biorę jeszcze encorton ale już w dawce 2,5 mg dziennie. W pon mam wizytę i okaże się co dalej z lekami

Kciuki za dzisiejsze wizyty i dla potrzebujących staraczek, które coś ostatnio cichutko, posyłam fluidki~~~~~~~~~~~~~~~ :-)
 
Medalikara gratuluje córeczki :)
A podobnonpo IVF wiecej chłopaków ale jak widać przelamalysmy na forum ten sereotyp :)

Codo ruchów to niestety nic nieczuje , miałam Bulgotania ale potem one ustały jak nasiliły sie kłaczki i pewnie dlatego nic nieczuje , teraz na lekach juz jest lepiej ale nadal nic, mam jeszcze jakis tydzien i mam nadzieje ze obcy sie odezwie bo zacznę sie martwić
A twoja córcia spora , juz 400 g ;) moj
Ma Niecałe 300 no i termin z USG z 17 na 23 sie wydłużył . Same tresy w tej ciazy :p
Kasik same prezenty szykujesz Dla M :) pewnie bedzie synuś Tatusia , rozpieszczony :)
Ja wczoraj o tyle dobrze sie czułam
, leki zadziałały ze prawie cały dzien spędziłam w kuchni na gotowaniu , zrobiłam obiady na kilkanaście dni dla M i do słoików bo zamrażalnik juz pełen :) wiec jestem przygotowana na ewentualny powrót kłaczków :) i M nie bedzie głosował :p
Miłego dnia dziewczynki :)
 
reklama
Genna Ty się przypadkiem nie stresuj kochana tym przesuwającym się terminem porodu wyliczanym na podstawie usg! Po pierwsze duża część maluchów rośnie skokowo - na jednym usg termin przyśpiesza/zbliża się do wyliczonego a na kolejnym przesuwa się o kilkanaście dni a po drugie około polowy ciąży często zaczyna być widać różnice wagowe które później widać przy narodzinach - zaznacza się już po mału ta różnica pomiedzy tymi dziećmi co będa ważyć 2,5kg a tymi co 5 ;-) . Powód do zmartwień jest wyłącznie wtedy gdy nagle maluch przestaje rosnąć, rośnie nieproporcjonalnie lub różnica TP przekroczy 3 tygodnie - zaufaj mi - coś o tym wiem ;-) Także bez stresów proszę o cieszyć się brakiem kłaczków :-)
 
Do góry