reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
ja właśnie byłam tera na NFZ ale taka zamotana jestem, że zapomniałam o te komórki NK zapytać. I teraz muszę czekać na kolejną wizytę. chyba że zrobię te badania na własny koszt, żeby mieć spokojna głowę. Kasik orientujesz się jaka jest cena (tak mniej więcej)
 
PAŹDZIERNIK:

02.10.2014 Kotuska USG prenatalne
02.10.2014 Anulla wizyta u gina prowadzącego

03.10.2014 Olusia badania prenatalne
03.10.2014 Madziula 87 wizyta przed crio
03.10.2014 Jazzabell badania prenatalne
04.10.2014 Marikka wizyta przed crio
04.10.2014 Kristin@ podglądanko
08.10.2014 Medalikara prenatalne
08.10.2014 Kotuska wizyta u gina prowadzącego
08.10.2014 Kasik wizyta u genetyka
09.10.2014 KasiaMakaronik wizyta
14.10.2014 Hania wizyta
15.10.2014 Agaawa USG połówkowe
23.10.2014 Madziulka Rz wizyta u immunologa
23.10.2014 Anulla wizyta u gina prowadzącego
27.10.2014 Syllka badania prenatalne
30.10.2014 Kasik wizyta u gina prowadzącego


Dołączam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
Witam Was dziewczynki
dawno nie zaglądałam , ale czekałam na info o moich przenosinach do Novum ,
w poniedziałek dostałam informację , że jestem widoczna w systemie , ale w tej chwili skończyły się pieniądze na ten rok..............
w piątek mam dzwonić czy dostali coś jeszcze..... a przed przenosinami pytałam czy wszystko na pewno pójdzie sprawnie , czy nie ma kolejek , czy pieniążki mają itp........
U mnie zawsze się składa , że się nie składa ..
 
Dziewczyny wczoraj miałam wizytę, jestem nią lekko zdołowana:frown: mam tylko 7 pęcherzyków takie po ok. 12 mm.. następna wizyta w sobotę (zobaczę ile te pęchole urosły).. Martwię się bo w przyszłym tygodniu ma być punkcja, a jak się okaże że tych dojrzałych komórek nie będzie, albo będzie z 2 szt i się nie zapłodnią:baffled: Jeszcze na domiar złego jakieś lekkie przeziębienie mnie dopadło.. Ogólnie melancholia jesienna-samopoczucie depresyjne:(
 
Madziulka pamiętaj in vitro uczy cierpliwości , grzecznie czekaj a zostanie ci to wynagrodzone!!!!! Ja czekałam kilka dobrych miesięcy zanim miałam kolejne podejście. We wrześniu 2013 pierwsze podejście a kolejne w Maju i to tylko punkcja bo transfer w czerwcu i zostało mi to wynagrodzone :) 9 miesięcy czekania zeby pOczekac kolejne 9 :)
Kristinka a ty nie panikuj bo pamiętaj potrEbne jest 6 dobrych pecholi!!!! Daj im Szanse ważna jakosc a nie ilosc!! Ważne zeby estradiol był dobry , wiec grzecznie czekaj do kolejnej wizyty i nie smutaj mi sie tu !! Punkja poczeka na twoje pęcherzyki to nie jest tak ze zapowiedzili juz punkcje np na poniedziałek I koniec , po to są wiYty by sprawdzic i wymierzyc w odpowiedni moment
 
reklama

Madziulka Rz
ja tez rzadko tu zaglądam. Przenosiłam się dzień po Tobie, dzwoniłam we wtorek i jeszcze mnie nie było:( to już 3 tygodnie jak się przeniosłam. Faktycznie nieładnie zrobili mówiąc że jest kasa. Ja tez do mojej nowej kliniki dzwoniłam to powiedzieli ze idzie wszystko od reki, że jak przejdą papiery to od razu na wizytę umawiają. Ciekawe jak to w praktyce będzie...
 
Do góry