reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

In vitro 2024 - refundacja

reklama
mam jedno skierowanie do zrobienia 25.10 ;)
Ale to zadzwoń albo idź. Ja skierowanie dostaje jak przychodzę rano na krew od tych pań na recepcji :p
Też dostałam tylko jedno na 10 dpt a jak miałam transfer to powiedzieli że”od wczoraj” weszło więcej tych weryfikacji, chce pani? I powiedziała że mam przyjść 6dpt, 10dpt. A wczoraj dzwoniła gin że mam w poniedziałek powtórzyć morfologię a w piątek jeszzxze raz weryfikacja. Mam nadzieję że w refundacji ta weryfikacja😂
 
Ale to zadzwoń albo idź. Ja skierowanie dostaje jak przychodzę rano na krew od tych pań na recepcji :p
Też dostałam tylko jedno na 10 dpt a jak miałam transfer to powiedzieli że”od wczoraj” weszło więcej tych weryfikacji, chce pani? I powiedziała że mam przyjść 6dpt, 10dpt. A wczoraj dzwoniła gin że mam w poniedziałek powtórzyć morfologię a w piątek jeszzxze raz weryfikacja. Mam nadzieję że w refundacji ta weryfikacja😂
Szczerze nie chce mi się kombinować 🙈
 
Do góry