reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Dzień doberek kochane ciężaróweczki, stumulowane i czekające na betę (czyli tez ciężarówki ;-))

Syllka szok jak czas leci, tyle Co walczyłaś o kropka a tutaj już wiadomo że córunia, gratuluje;)
Hania nie zamartwiaj się będzie dobrze, musi być:)
Kasik, Smerfeta cieszę się że u Was wszystko dobrze:) jesteście mi tutaj najbliżej serca;):) bo "znam" już Was ponad rok :szok:

Dzisiaj miałam wizytę no i na szczeście mam pęcherzyk 18mm, a endo 9mm (19dc) czyli wychodzi na to że mam bardzo póżno owulacje. teraz mam wizyte w piątek:) i mam zbadac progesteron, po co się go bada? mam tylko nadzieje że mój pęchol nie zastrajjkuje i peknie jak się należy :tak: Strasznie się cieszę z tego pęcherzyka, tym bardziej że nie brałam żadnych wspomagaczy, naturalny cykl:)
 
Ostatnia edycja:
anuszka - fajnie, że beta przyrasta :) Kciuki mocne!
Olusia, biedaku, że też Cię teraz dopadło. Leż i wygrzewaj się.
Madziula - niech się dzielą!
Sylkaa - gratuluję córci!

Moje dotychczasowe badania - oprócz tej witaminy D3 wyszły OK. W poniedziałek 8 IX mamy wizytę w Łodzi w poradni genetycznej. Z jednej strony się cieszę. że wyniki są w porządku, a z drugiej strony wkurza mnie to bardzo, bo ciągle nie znam przyczyny :(
 
Dziewczynki
Kiedy u was było widać coś na usg, chodzi mi o pęcherzyk...
Bo moja ginka nie umawia mnie na usg bo mówi ze beta jest jeszcze niska. Gdzieś w necie przeczytałam ze niby od 1000j bety może być widać pęcherzyk ciążowy . . . To u mnie przy dobrym minimalnym przyroście może to nastąpić dopiero w przyszłym tygodniu
 
anuszka też słyszałam, że powyżej 1000 dopiero coś widać. Najważniejsze, że leniuszek się ruszył, kciukasy :tak::-)

KasiaMakaronik w takim razie czekam jutro na relację z wizyty

Infinity kawał baby już z Twojej córci ;-):-D

Enni cieszę się, że u Ciebie wszystko idzie zgodnie z planem, oby już tak zostało do wielkiej bety :tak::tak::tak:

Ewelina a co u Ciebie, wróciłaś do pracy? Jak się czujesz?
 
WRZESIEŃ:

03.09.2014 Infinity, echo serca córci
03.09.2014 Kasik81 podglądanko

04.09.2014 Hania wizyta serduszkowa
04.09.2014 Mimozama wysoka beta
04.09.2014 KasiaMakaronik wizyta
05.09.2014 Chloe wizyta serduszkowa
05.09.2014 Marikka podglądanko
05.09.2014 Olusia wizyta u gina prowadzącego
05.09.2014 enni podglądanko
08.09.2014 Milena prenatalne~krew
08.09.2014 Mimozama wysoka beta
08.09.2014 alternatywa wizyta u genetyka
09.09.2014 Montana USG
10.09.2014 Smerfeta wizyta
11.09.2014 Syllka wizyta u genetyka
12.09.2014 Magda, USG połówkowe
15.09.2014 Milena wizyta u gina prowadzącego
15.09.2014 Kasik wizyta u immunologa
15.09.2014 Kotuska wizyta
15.09.2014 Syllka wizyta u gina prowadzącego
18.09.2014 Natanka wizyta pęcherzykowa
22.09.2014 Milena prenatalne USG
22.09.2014 Magda wizyta u gina prowadzącego
24.09.2014 Smerfeta badania prenatalne
25.09.2014 Kasik prenatalne
26.09.2014 Magda, echo serca
30.09.2014 Kasik wizyta u gina prowadzącego


PAŹDZIERNIK:
04.10.2014 Jazzabell badania prenatalne


Dołączam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Kasik Hej teraz czuje sie juz dobrze dziekuje :) z pracy zrezygnowalam jestem na zwolnieniu i mysle ze tak zostanie do porodu . W pracy nie sa zachwyceni no ja tez bo najnizsza krajowa niestety ale synus najwazniejszy . Jakos damy rade . :rolleyes:
Ciesze sie ze u ciebie sie wyjasniła przyczyna tych niedobrych zeczy .
 
Anuszka tak myśle o tej twojej becie, moze byc tak.... Miałas dwie kropki i beta zwolniła pózniej bo jeden mógł nie dac rady a teraz ten drugi walczy :) zatem kciuki

Alternatywa ciesze sie ze badasz sie ze wszystkich stron :)

Natanka robiłaś dzisiaj bete?

Enni to juz tuż tuż :) teraz trzymam kciuki za transfer :) ostatni w twoim życiu i najważniejszy ;)

Infinity duża ta twoja kruszynka , ciesze sie ze tak walczy dzielnie :)

Magda dziewczynki sa grzeczniejsze :) wiec sie ciesz tylko nie wiem co z tymi Niebieskimi ubrankami :)

A ja od wczoraj mam Bulgotania w brzuchu , wczoraj myslalam ze mi burczy bo możliwe ze głodna byłam :) ale dzisiaj to juz nie z głodu wiec obcy daje o sobie znac pierwszy raz :)

Dzisiaj zakupiła te kilka materiałów do pokoju dla obcego , bedzie pościel, mini firanka, girlanda , poduszki i taki do łóżeczka ochraniacz :) moze nawet rożek zrobię a wszystko szaro biało żółte :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry