reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Anulla niebieskiej astry to chyba jeszcze nie widziałam :szok: My w sumie od jutra mamy do dyspozycji astrę ;-) Teraz trzeba wyszorować stare auto i wystawić do sprzedania. Najważniejsze że nam się nie spieszy tak bardzo

MadziulkaRz jak będziesz szła czy to do genetyka na NFZ czy do immunologa na NFZ to musisz mieć skierowanie od lekarza ogólnego. W przyczynie należy wpisać niepłodność. Co do badań immunologicznych to w sumie co immunolog to inne badania. Np dr Suchanek z Gdańska zleca:
Białko C
Białko S
Homocysteina
Współczynnik APC-R
Subpopulacje limfocytów w tym Komórki NK
kardiolipinowe IgA (ACA-IgA)
PKY kardiolipinowe IgM (ACA-IgG)
β2-glikoproteinie ( β2GP1-Ab)
a prof Malinowski z Łodzi dodatkowo np szczegółowe przeciwciała przeciw tarczycowe, przeciwciała przeciwjądrowe (te są bardzo ważne bo pokazują czy masz jakieś choroby autoimmunologiczne), przeciwciała przeciwplemnikowe, cytokiny... i sporo innych... Jeśli będziesz chciała to wypiszę je, ale to już jutro ok?
Ibuprom i jak kiedyś wyczytałam Ketonal, niestety niszczą nasze komórki. Ważne by w czasie stymulacji nie brać tych leków, ale też przydałoby się odstawić toto jak najprędzej. Ja zawsze łykałam sporo ketonalu :sorry2:

Genna zazdraszam umiejętności :tak: z moją teściową to jest tak, że wszystkim od razu powiedziała że jestem w ciąży ale w kwestii odwiedzin i zainteresowania to nie bardzo na to liczę bo nie chce im się przyjeżdżać do nas. No chyba żebyśmy ich sami przywieźli ;-)

Enni super że pęchol się pokazał :tak: PRG to jak najbardziej wskazuje fazę cyklu, poza tym w chwili crio musi być chyba niski... ale tu piszę chyba bo crio nigdy nie miałam. Z racji stażu o którym pisałaś ;-) to jak najbardziej mocno Ci kibicuje i mocno trzymam kciuki :tak:
 
Ostatnia edycja:
Genna, no to fakt że się teściowa interesuje może nawet za bardzo natrętne jest. Ale z przyjazdem to tak samo jak u Smerfety ;) nie palą się. Choć jak leżała plackiem z plamieniami to autobusem się pofatygowali nawet. Teraz przyjadą za dwa tygodnie bo robię "kawkę" urodzinową taką 2w1 bo ja miałam urodziny a mąż będzie miał.
Też zazdroszczę talentu do szycia ;) moja siostra jest krawcowa z wykształcenia i nawet ma maszynę ;) więc do niej uderzam z potrzebą lub z grubszymi przeróbkami do teściowej.
 
enni gratuluje udanej wizyty i pecherzyka :tak:

alternatywa ja to mam pecha jak nie urok to.... no ale bedzie dobrze.. wykuruje sie, mam nadzieje ze szybko:tak: bo narazie to czuje sie bleee a do tego klaczki i dzwiganie do gory i zapachy mnie draznia...

Sylkaa - gratuluję córci!:tak:

anuszka beta ladnie przyrosla... oby tak dalej.... :tak: bete widac powyzej 1000..

KasiaMakaronik trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte :tak:

genna widze ze zaczynasz kompletowac rzeczy, super :tak: gratuluje bulgotania :tak:
 
Dziewczynki wczoraj byłam na podglądanku mam 5 komórek. Co mnie trochę zasmuciło niektóre z Was pisały że miały 12-19 komórek :-(. Mam tylko nadzieję, że te 5 będzie szczęśliwych i się uda. Kolejne podglądanko mam w piątek. Mam pytanie czy do punkcji trzeba jakoś się przygotować? Słyszałam, że nie powinno się perfum użyć przed. A co ze sobą zabrać do kliniki??
 
WRZESIEŃ:

04.09.2014 Mimozama wysoka beta
04.09.2014 KasiaMakaronik wizyta

05.09.2014 Chloe wizyta serduszkowa
05.09.2014 Marikka podglądanko
05.09.2014 Olusia wizyta u gina prowadzącego
05.09.2014 enni podglądanko
05.09.2014 Kasik81 podglądanko
05.09.2014 Hania wizyta serduszkowa
08.09.2014 Milena prenatalne~krew
08.09.2014 Mimozama wysoka beta
08.09.2014 alternatywa wizyta u genetyka
09.09.2014 Montana USG
10.09.2014 Smerfeta wizyta
11.09.2014 Syllka wizyta u genetyka
12.09.2014 Magda, USG połówkowe
15.09.2014 Milena wizyta u gina prowadzącego
15.09.2014 Kasik wizyta u immunologa
15.09.2014 Kotuska wizyta
15.09.2014 Syllka wizyta u gina prowadzącego
18.09.2014 Natanka wizyta pęcherzykowa
22.09.2014 Milena prenatalne USG
22.09.2014 Magda wizyta u gina prowadzącego
24.09.2014 Smerfeta badania prenatalne
25.09.2014 Kasik prenatalne
26.09.2014 Magda, echo serca
30.09.2014 Kasik wizyta u gina prowadzącego


PAŹDZIERNIK:
04.10.2014 Jazzabell badania prenatalne
09.10.2014 KasiaMakaronik wizyta


Dołączam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
Kasik81,wszystko ci powiedzą jak się przygotować. Trzeba być całkowicie na czczo nawet łyka wody brać nie wolno. Ja musiałam mieć koszulę nocną i kapcie. Ale niektóre dziewczyny nie musiały zabierać nic bo klinika daje jednorazowe ubranka ;) Co do perfumowana to lepiej sobie odpuścić ;)
 
Hania, czekamy na dobre wieści z wizyty :)

Mimozama, kciuki za ogromniasty wynik :tak:

KasiaMakaronik, udanej wizyty i opracowania dokładnego planu działania ;)
 
reklama
Do góry