reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Witaj Madziu 87 z nami rażniej:-)
Olusia piękna beta oby tak dalej:tak:
Kasik fajnie że Tobie się udało trzymam kciuki:tak:
GizaS i Anulla my się staramy 14 lat i wciąż walczymy o ten mały cud wczoraj byliśmy na wizycie bo @ przyszła w niedzielę przygotowujemy się do ostatniego mrożaczka następna wizyta 11
 
medalikara, wkurzające to jest! Tyle matek nie chce mieć dzieci. Państwo pierniczy głodne kawałki o tym, że dzieci do adopcji jest pełno, tylko ich nikt nie chce brać. Guzik prawda! Kiedyś miałam praktyki w domu małego dziecka. Pełno dzieci - owszem, ale żadne nie ma unormowanej sytuacji prawnej. A państwo zamiast coś z tym zrobić, wypłaca zasiłki rodzicom, którzy raz na pół roku odwiedzą dziecko w domu dziecka. Rodzice raz na pół roku odwiedzają, biorą kasę - niby na pomoc dla dziecka i piją. Potem kolejna wizyta za pół roku. Paranoja.
bluesky moja historia w stopce - państwo nie pozwala nam adoptować, bo mój mąż miał chorobę nowotworową. potem pojawiło się załamanie, więc orzeczono "problem psychiatryczny" - a takim ludziom się nie pozwala adoptować.
Paranoją jest to, że jako rozwódka i osoba samotna miałabym większe szanse na adopcję. Więc może to jest wyjście?
montana, mnie lekarz z kliniki nie chciał wypisać L4, ale gin do którego chodziłam bez problemu wypisywał od samego początku (od pierwszej bety)
 
KasiaMakaronik, ja prawdopodobnie jadę 14.08, szkoda, że się miniemy. Chybaże nie dostanę @, to jadę 18.08. Może w dniu Twojego transferu uda nam się spotkać:) Zależy kiedy mi wypadnie wizyta. Ja też przygotowuję się do ostatniego crio, także ostatni będą pierwszymi i teraz musi się nam udać:tak:
 
Kasiu Makaronik trzymam kciuki , teraz musi być dobrze , cały czas Was podczytuję i staram się wyłapywać informację i uczyć się , ale tyle tego jest , :-(
jak przejdę przez to pierwszy raz , to już będę wszystko wiedziała :-)

A teraz zastanawiam się , jeśli wezmę zastrzyk 8.08 i odstawie tabletki anty 15.08 , dostanę @jakieś 3 dni później to co będzie dalej? mam zgłosić się na wizytę 2.3 dc.
 
SIERPIEŃ:

06.08.2014 Medalikara badania prenatalne

07.08.2014 Hania punkcja
08.08.2014 Wanesska wizyta
08.08.2014 Agulla wysoka beta
08.08.2014 Kotuska wizyta pęcherzykowa
11.08.2014 Kasik81 wizyta
11.08.2014 AniaM wizyta i USG
11.08.2014 KasiaMakaronik wizyta przed crio
12.08.2014 Kasik wizyta u genetyka + pęcherzykowa?
12.08.2014 Chloe wysoka beta
12.08.2014 Olusia wizyta pęcherzykowa
12.08.2014 Montana wizyta
13.08.2014 Smerfeta kolejne spotkanie z kropkiem
13.08.2014 Genna badania prenatalne
14~18.08.2014 Anulla wizyta
18.08.2014 Milena wizyta serduszkowa
18.08.2014 Syllka wizyta w klinice
20.08.2014 Kwiatek wizyta miejmy nadzieje przedstymulacyjna
29.08.2014 Marikka wizyta

WRZESIEŃ:

01.09.2014 Syllka, badania prenatalne



Dołączam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry