reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Genna, to praktycznie tylko prze weekend miałaś spokoj, szok. Męczy matkę od początku obcy ;) Jak ja się cieszę że mnie to ominęło :)
Jaki album? Ze zdjęciami? Mój mąż wczoraj przygotował szafkę dla kropka ;) on biedny w tej szafce o szerokości 43 cm pocił się z nerwów a ja z boku wstrzymywalam śmiech bo ciągle mu śrubki uciekały ;) tak to jest jak się "baby" nie słucha :)
Zobacz załącznik 637492
 
reklama
Magda no bo baba a na dodatek w ciąży zawsze ma racje :) hahahaha ja tak miałam z moim jak składał meble , ni nie szło mu jak nie wiem ci bo to zawsze ja techniczna w domq , no ale ciąża to choroba w mim przypadku wiec oddałam robotę staremu i co i tak mu pomagałam ze drinkami bo mu nie szło, tez cofnęliśmy mu cos wypadało, wielkie ręce a śrubki małe hahahaha niestety schylaniem sie spowodowało wzrost natężenia kłaczków ale meble złożone :p wiec juz cie widzę jak ze śmiechu sie pokladalas :) a szafeczki Cudna ni i zapełnia sie :) ja jeszcze nic nie mam ale zamówiłam materiał w moje ukochane wąsy i zrobię kocyk i powłóczyste do podusi dla obcego :)

Niestety tylkomoytanie werkend miałam spokój ale za to jaki on był BOSKI !!!!!!!!!! Nawet mięsko z grilla zjadłam :)
A album taki o naszej ciąży o kropki, nie lube pisa pamiętników wiec ten to taki bardziej manualny, zdjęcia, wyniki bety, testy Ciążowe, zdjęcia z usg , wymiary obcego i kilka takih historyjek bo nie dało sie tego w żaden sposób plastycznie pokazać , czyli no nasza reakcja na bete itp o klaczkach tez wspomniane, wiec mam nadzieje ze obcy kiedyś to zobaczy i przeprosi matkę ze tak cierpiała hahaha :)
 
Ostatnia edycja:
dziewczyny jeszcze dwa dni i idę na bete a tak sie juz stresuje że masakra!!!!!!!!!!!!

Agulla - trzymam kciuki bo Ty testujesz w piątek a ja we wtorek.

Szczerze Wam powiem, że dzisiaj mam spadek mocy i jakiegoś doła załapałam :-( to mój 4dpt i jakoś w ogóle nic nie czuję, początkowo bolał mnie brzuch jak na @ i czasem tak zaboli, poza tym spodziewałam się jakichś rewelacji implementacyjnych - że mnie coś zaszczypie, ukłuje, że pojawi się chwilowe plamienie a tu cisza... nic... boję się, że się nie udało.
A Wy miałyście jakieś objawy po kilku dniach od transferu? Ja do wtorku na pewno nie wytrzymam i zrobię jakiś test chyba wcześniej.
 
Genna, z facetami ;) zawsze ja składałam wszystkie meble z siostrą. Teraz jej nie mogłam pomóc a miała dużo mebli bo do 3 sypialni dzieciaków i do ich też. Biedna myślała że sama będzie składać ale ja siedziałam na fotelu i nadzorowałam ;) hihihi
Jak zrobisz kocyk to później naucz górki pójdzie ;)
A album fajna sprawa tylko na te przeprosiny bym nie liczyła ;)
 
Odebrałam wyniki Estrodial 11- mniej jak 40 więc jest oki, LH 2,7 więc więcej jak 2,0 i tu już gorzej. Pisałam do Profesora, mimo wyniku powyżej mogę od Piątku zaczynać stymulację a podglądanko 14.08.
tak więc proszę o wpisanie 08.08 zaczynam stymulację a 14.08 podglądanko :-)
 
SIERPIEŃ:

06.08.2014 Medalikara badania prenatalne

07.08.2014 Hania punkcja
08.08.2014 Wanesska wizyta
08.08.2014 Agulla wysoka beta
08.08.2014 Kotuska wizyta pęcherzykowa
08.08.2014 Mimozama start stymulacji
11.08.2014 Kasik81 wizyta
11.08.2014 AniaM wizyta i USG
11.08.2014 KasiaMakaronik wizyta przed crio
12.08.2014 Kasik wizyta u genetyka + pęcherzykowa?
12.08.2014 Chloe wysoka beta
12.08.2014 Olusia wizyta pęcherzykowa
12.08.2014 Montana wizyta
13.08.2014 Smerfeta kolejne spotkanie z kropkiem
13.08.2014 Genna badania prenatalne
14.08.2014 Mimozama podglądanko
14~18.08.2014 Anulla wizyta
18.08.2014 Milena wizyta serduszkowa
18.08.2014 Syllka wizyta w klinice
20.08.2014 Kwiatek wizyta miejmy nadzieje przedstymulacyjna
29.08.2014 Marikka wizyta

WRZESIEŃ:

01.09.2014 Syllka, badania prenatalne



Dołączam fluidki
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Madziulka wychodzi mi że od 2 lub 3 dc zaczniesz stymulkę, ale nie jestem pewna bo nie znam postępowania przy tym deca..coś tam ;-)
Kotuska co za cudne wieści :-D już możesz śmiało robić usg bo będzie widać kropka :tak:
Magda no śniadanko cudne hahaa :-D może jeszcze śledzik do pączusia? ;-):-D

Dziś weszłam na wagę i ciut w szoku jestem. Mam 59,7 kg a jeszcze nie dawno było prawie 63. To chyba te upały + brak apetytu :baffled:
 
reklama
Smerfeta, nie na śledzika mnie nie ciągnie ;)
Waga może i od braku apetytu...
Później nadrobisz ;)
Mi teraz położna powiedziała że schudłam bo waga w miejscu stoi a przecież kropek rośnie...
A jak się czujesz po za brakiem apetytu?
 
Do góry