reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

Kasik Taka to pożyje :) No ale trzeba byc ładną mamuśką :) ja mam wlasnienprzerwe w paznokciach , odpoczywam , jakos kłaczki spowodowały brak chęci na bucie super mamą, niestety od poniedziałku znowu wróciły , dzisiaj idę do lekarza po kolejne tabsy bo sie zamęcze :/
 
reklama
Infinity, ja dużo nie przytyłam, tylko trochę wodą podeszłam po sterydzie, ale tragedii nie ma. No i nigdy nie miałam takich problemów ze swoim wyglądem:( No nic, oby się to opłaciło to łatwiej będzie na siebie patrzeć:-D
Sylka, niech maluszek walczy dalej i rośnie w siłę:tak: kiedy masz następną wizytę?

Ja mam wizytę jeszcze w Klinice 18 sierpnia no i potem 01.09 badania prenetalne.
 
Kasik, poszłam za Twoją radą i poleciałam dziś do invicty na betę. no i wynik 1052 !!! Prawie 100 % przyrostu w 48 %. Będzie dobrze. Mam też wynik NK i mam 17,6 %. Wczesniej miałam 23 %. Szczyptanńska mówiła ze najlepiej miec 12-15%. Wiec i tak nie jest jakos bardzo tragicznie. Ale mi kamień z serca spadł !!!
 
Genna, bidulo wymecza cię te klaczki. Ile dni miałaś spokój po lekach?

Syllka, twoje maleństwo walczy ;) teraz już będzie tylko lepiej :)

Agulla, nie stresuj kropka, ogromne kciuki ;)

Kotuska, dobrze że się uspokoiłaś ;) beta super.
 
Kwiatuszek, miłej pracy ;)
Ja idę w piątek do pracy tak wyjątkowo na całe 8 godzin... Cieszę się bo w domu mi się nudzi a z drugiej strony stres jak wytrzymam ;) muszę zabrać pączki i ogórki małosolne bo to teraz mój ulubiony zestaw śniadaniowy :p
 
reklama
Kotuska widzisz S takie stres zafundowała sobie , Maluszek cudnie rośnie :) jupi :)
Magda od czwartku/piatku do poniedziałku popołudniu miałam spokój , bo wieczorem mnie zaatakowało znowu, niestety lekarz mówił ze moze mi to pomoc na chwilkę bo rzeczywiście silne mam te kłaczki i często , dlatego powiedział ze jak to nie pomoże to mam podejść i da mi kolejne :/ OBCY poprostu matkę wykończy !!!!! Wczoraj zaczęłam robić album o obcym , musze jeszcze pare rzeczy wydrukować , jak będę gotowy to wyrzucę :)
 
Do góry