reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zakwalifikowane do ivf z rządowym dofinansowaniem

reklama
Magda do mnie nie dociera, nawet po przeczytaniu Twojego pytania nie skojarzylam, ze to tez moze do mnie. Czuje sie ok ale chyba wieczorem w kosciele zle siedzialam bo mnie plecy bola. Moze tez od siedzenia nad papierami ;) Wszystko mi idzie jak w zwolnionym tempie wiec miesieczne papiery bede chyba tydzien robila a nie 3 dni jak zwykle ;) A Ty jak sie czujesz?
 
Kasik, dobrze że zwolniłaś bo nie ma co się teraz przemeczać.
Mnie na początku też kręgosłup bolał. I to moja największa obawa że dyskopatia da mi popalić jak już brzuch trzeba będzie dźwigać. Do mnie momentami nadal nie dociera że kropuś tam jest ;) dopiero USG to uświadamia :) więc wiem co czujesz... Jak to dr powiedział "uwierzy pani w 5 miesiącu jak zacznie kopać".
Mnie upały chyba wykończą... mam niskie ciśnienie przy tych temperaturach i funkcjonowanie to wyczyn jakich mało ;) po za tym coraz lepiej.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny melduje pierwsze wakacje z dzidzią . Dojechalismy nad morze , ale piekielnie goraco jest i tylko wieczorem moge sie wylonic na plaze :p a jeszcze masakryczne wdecia mnie dopadly i klopoty z zoladkiem o ranyyy :o
 
Ewelina, uważaj na słońce ;)
Na wzdęcia i zaparcia mi pomagają morele suszone ale te naturalne takie ciemne nie te ślicznie pomarańczowe co moczone były w kwasach żeby je zakonserwowac :)
 
Ewelina a gdzie jestescie? Powiedz mi kochana bo Ty kosmetyczka jestes czy w ciazy mozna robic paznokcie zelowe lub hybrydowe utwardzane w lampie uv? A pedicure u kosmetyczki to chyba bez moczenia w tej misce z babelkami? Ostatnio moja kosmetyczka strasznie mnie pokaleczyla pilniczkiem mimo, ze chodze do niej juz kilkanascie lat i nigdy jej sie to nie zdarzylo. Fakt bylo cieplo i bralam acesan (odpowiednik acardu), moze dlatego?
 
Ostatnia edycja:
Mam jeszcze do Was pytanie dotyczące badań komórek NK. W ofercie laboratorium są 2 pozycje: 1) ocena obecności komórek NK oraz 2) subpopulacje limfocytów T i liczba limfocytów B + NK. Które badanie powinnam zrobić i o czym mówi to drugie badanie?
 
reklama
Kasik mozesz spokojnie robic nie ma zadnych przeciwskazan ja sama robie sobie hybryde . Pedicure tez babelki krzywdy nie zdobia , a generalnie w takiej misce powinien byc woreczek zeby jednorazowo ktos w tym samym sie moczyl . Ja babelkow nie uzywam . Wazne zeby pilniki i cazki byly czyste :) ale jak masz stale miejsce to ok . Czesto nie sterylizuja narzedzi niestety .
 
Ostatnia edycja:
Do góry